Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası! En Düşük Faiz Oranıyla En Ucuz Krediyi Veriyor

Vakıfbank'ın bahar dönemi ihtiyaç kredisi kampanyası halen devam ediyor. Bankanın sağladığı özel kampanyalı kredi paketinin tüm detayları ile kredi kullanacaklar için sağlanan en yüksek limiti aktarıyoruz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası! En Düşük Faiz Oranıyla En Ucuz Krediyi Veriyor
Vakıfbank kredi çekecek olan müşterilerine düşük faiz olanağı sağlıyor. Son dönemlerde bankaların kredi verme iştahlarının kesilmesi nedeniyle faiz oranları yükselmişti. Vakıfbank geçtiğimiz günlerde ilan ettiği kredi kampanyasında bu süreçte değişikliğe gitmedi.

Halen en düşük kredi faiz oranlarından birisini sağlayan Vakıfbank'ın sağladığı bir diğer avantaj ise yüksek kredi limiti ve esnek ödeme seçenekleri.

VAKIFBANK'TAN DÜŞÜK KREDİ FAİZİ

Vakıfbank müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına doğrudan kredi sağlıyor. Kolay başvuru yöntemiyle müşteriler nakit ihtiyaçlarını çok kısa sürede banka aracılığıyla gerçekleştirebilirler. Banka müşterilerine en düşük 3.000 TL ihtiyaç kredisi sağlarken bu rakam diğer bankaların çok üzerinde bir limitle 125 bin TL'ye kadar çıkabilir.

Yüksek Limitle Kredi Çekmek için

Bankaların sunduğu kredi paketlerinden faydalanarak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenleri kullanacakları kredi limiti aylık gelirlerine göre belirlenir. Bankalar müşterilerin aylık gelirlerinin yarısını kredi taksiti olarak ödemelerine göre kredi verirler.

Aylık gelir durumu ne kadar fazla ve kredi puanı ne kadar yüksek ise kullanılacak kredi limiti o kadar fazla olur. Vakıfbank müşterilerinin kredi puanı ve aylık gelir şartlarını sağlamaları durumunda 125 bin TL'ye kadar kredi sağlayabilir.

KREDİ GERİ ÖDEMELERİ

Vakıfbank'ın sunduğu aylık yüzde 1.42'lik kredi faiz oranı her ne kadar diğer bankalara göre daha ucuz konumda bulunsa da kredi maliyet oranı yıllık bazda 22.9 seviyesinde yer alır. Daha önceki kredi kampanyaları göz önünde bulundurulduğunda bankanın kredi maliyeti yüksek seviyede yer alıyor.Politika faiz oranları kapsamında belirlenen bu oranların oluşturduğu dezavantajlı durumlar ise ödeme seçenekleri ile telafi ediliyor.

Vakıfbank müşterilerine bu dönemde 36 ay vade olanağı sağlıyor. Ancak müşteriler ödemelerini kendilerine göre belirliyorlar. Vakıfbank'ın sağladığı kredi paketinde müşteriler için açıklanan esnek ödeme seçenekleri "Aylık eşit taksitli, Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli" olarak açıklandı.

KREDİ BAŞVURULARI 

Bankanın kredi başvuruları SMS ile yapılabilecek. Bu kapsamda kred kullanacaklar aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms gönderebilir. Örnek SMS metni Vakıfbank tarafından KREDI 11111111111 3000 olarak açıklandı.
Yorumlar (0)