Vakıfbank'ın 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Rekoru Kırıyor

İhtiyaç kredisi kampanyaları son dönemlerin en çok ilgi çeken bankacılık ürünlerinin başında gelmeye devam ediyor. Vakıfbank da uygun imkanlarla verdiği ihtiyaç kredileri ile ses getirdi. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası özellikleri nelerdir?

Vakıfbank'ın 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Rekoru Kırıyor

Türkiye'de nakit ihtiyaçlarının yükseldiği dönemde doğru orantılı olarak ihtiyaç kredisi kullanımı da yükseliyor. Son dönemlerde böyle bi rdönemden geçiliyor. Vatandaşlar sarsılan bütçelerini toparlayabilmek ve normalleşme dönemine adapte olabilmek için ek kaynak akışına ihtiyaç duyuyorlar. Bu nakit kaynak da bankaların verdikleri ihtiyaç kredileri ile karşılanıyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI VAKIFBANK

İhtiyaç kredisi kullanırken vatandaşlar için bazı kriterler diğerlerinin her zaman önünde oluyor. Bunların en önemlisi ise bu kredilerin maliyetleri oluyor. Zor bir ekonomik süreçten geçilirken vatandaşlar maliyetleri en düşük seviyede tutmak istiyorlar. Bu durum da ihtiyaç. Kredisi kampanyalarının yoğun bir şekilde araştırılmasına neden oluyor. Kampanyaları araştıran vatandaşlar kendilerine en düşük maliyetleri sunan bankalar ile çalışmayı tercih ediyorlar. Dolayısı ile bu bankalar daha çok ihtiyaç kredisi verip müşteri portföylerini de geliştiriyorlar. 

Türkiye'de bankalar arasında uygun maliyetli kredi denilince aklan ilk bankalar kamu bankaları oluyor. Vakıfbank da bir kamu bankası olarak müşterilerine uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veriyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara uygun bir kredi faizi uygulanırken bunun yanında esnek ödeme planları da cezbedici oluyor. 

Müşterilerin bütçelerini yormadan ihtiyaç kredisi veren Vakıfbank çeşitli ödeme planlarını da sunuyor.Bunu değerlendiren müşteriler de hem kredi çekit nakit sorunlarına çözüm üretiyorlar hem de kolay bir şekilde bu krediyi geri ödeyebiliyorlar. 

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Vakıfbank'tan 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 382 TL kredi taksiti ödüyorlar. 36 aylık vade süresinin sonunda ise müşterilerin yaptıkları ödemelerin topğlamı 13.781 TL oluyor. Müşteriler bu tutarda bir ihtiyaç kredisi için bankaya 36 ay vadede ana para haricinde 3.781 TL faiz ve diğer masraflar için ödeme yapmış oluyorlar. 

Yorumlar (0)