Vakıfbank Kredi Paketiyle 15.000 TL Kolay Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Devlet bankalarının kredi faiz oranları değişim içerisinde.

Vakıfbank Kredi Paketiyle 15.000 TL Kolay Ödemeli İhtiyaç Kredisi
Devlet bankalarının kredi faiz oranları değişim içerisinde. Vakıfbank ise bu değişimin zirvesinde bulunuyor. Son günlerde konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarını indiren banka en düşük faizle kredi sağlayan bankalardan birisi haline geldi.

Vakıfbank bir hamlede ihtiyaç kredisi kullanımlarına yönelik yaptı. Bankanın son ilan ettiği faiz oranıyla kredi kullanacak olanlara sunduğu ödeme planını ve kredi özellikleri şu şekilde;

VAKIFBANK KREDİ FAİZ ORANLARI

Vakıfbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisinde en önemli özelliklerin başında bankanın sağladığı yüksek limit. Çok yüksek tutarlarda kredi kullanmak isteyenler için Vakıfbank diğer birçok özel bankanın dışında müşterilerin taleplerine olumlu yanıt veriyor.

Müşterilerin aylık gelir durumlarının uygun olması, kredi puanlarının yüksek olup güvenilir seviyede yer almaları durumunda banka 125.000 TL'ye ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın sağladığı yüksek limitli kredi kullanımlarında ek koşullar olabiliyor. Vakıfbank müşterilerden gerekli görmesi halinde ek teminat sunulmasını yada kefil gösterilmesini talep edebilir.

18.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank'tan düşük limitle kredi kullanacak olan müşterilerin kredi puanları çok düşük düzeyde değilse, ek teminat veya kefil talep edilmiyor. Banka online başvuru ile belli bir limite kadar krediyi banka şubesine gelmeye gerek kalmadan müşterilerine sağlıyor.

Bankanın sunduğu bu kredi olanakları ile 18 bin TL kredi kullanacaklar için oluşan ödeme planını hesapladık. İşte Vakıfbank ihtiyaç kredisi ödeme planı.Vakıfbank 18.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerine mart ayı ortasında yüzde 1.42 aylık faizle kredi olanağı sağlıyor. Bu faiz oranının yıllık maliyeti ise yüzde 23 bandında oluyor. 18 bin TL kredi aylık 561 TL taksitle 3 yıl sonunda 20 bin 270 TL olarak geri ödeniyor.
Yorumlar (0)