Vakıfbank Pandemi Destek Kredisi: Bayram Öncesi 3 Ay Ertelemeli 36 Ay Vadeli 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Bayram öncesi artan nakit ihtiyaçları ve pandemi nedeni ile yaşanan ekonomik dalgalanmada vatandaşlar zorunlu olarak yükselen faiz oranlarına rağmen kredi çekmek zorunda kalmaya devam ediyor. Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank bayram öncesi nakit paraya ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 10 bin lira pandemi destek kredisi vermeye devam ediyor. Vakıfbank 67. yıl Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası ile 3 ay ödemesiz dönemli 10 bin TL ihtiyaç kredisi fırsatı detayları ve başvuru şartları neler?

Vakıfbank Pandemi Destek Kredisi: Bayram Öncesi 3 Ay Ertelemeli 36 Ay Vadeli 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları kademeli olarak yükselmeye devam ederken süreçte kamu bankalarının kredi faiz oranları özel bankaların daha altında olması nedeni ile kredi çekmek isteyen kişiler tarafından yakından takip ediliyor. 

Bu bankalardan biri de Vakıfbank olarak öne çıkarken Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası kapsamında müşterilerine bayram öncesi pandemi döneminde artan nakit ihtiyaçlarına destek olacak ilk 3 ayı ödemesiz dönemli 36 ay vadeli kredi vereceğini duyurdu. 

VAKIFBANK KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KREDİSİ KAMPANYASI İLE PANDEMİ DESTEK İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMA İMKANI: İLK 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ KREDİ DESTEĞİ VERİLİYOR!

Düzenlenen kampanya kapsamında Vakıfbank kredi çekmek isteyen müşterilerine aylık eşit taksitli ihtiyaç kredisi başta olmak üzere 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, azalan ya da artan taksitli, 3 ayda bir ödemeli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olmak üzere farklı ödeme seçenekleri sunulan ihtiyaç kredisi desteği vereceğini duyurdu. 

Kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,51 olarak uygulanırken kredi limiti ise 125 bin lira olarak belirlendi. Ancak kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi tutarı 10 bin lira olarak öne çıktı. 

VAKIFBANK SMS İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için de seçenek sunan Vakıfbank bunun için 5724 numarasını kullanıyor. Vakıfbank SMS kredi başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazarak oluşturmuş olduğunuz mesajı 5724 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! 36 AY VADELİ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişilerin 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda aylık taksit tutarları 382 TL olarak gerçekleşecek.

Yorumlar (0)