Vakıfbank'tan 20 Bin Liraya Kadar Gelir Belgesiz 9 Ay Ertelemeli İhtiyaç Destek Kredisi!

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile de yakından takip ediliyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı kredi seçenekleri sunan Vakıfbank avukatlara özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilk 9 ay ödemesiz dönemli kredi desteği sağlıyor. Vakıfbank 9 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanya şartları haberimizde...

Vakıfbank'tan 20 Bin Liraya Kadar Gelir Belgesiz 9 Ay Ertelemeli İhtiyaç Destek  Kredisi!

Koronavirüs salgını nedeni ile ekonomide yaşanan dalgalanma tüm hızı ile devam ederken süreçte vatandaşların nakit paraya olan ihtiyaçları da hergeçen gün artıyor. Bankaların krredi kampanyaları da süreçte yakından takip edilirken Vakıfbank kamu bankası olmasının da vermiş olduğu avantaj ile son derece cazip seçenekler sunuyor. 

VAKIFBANK'TAN AVUKATLARA ÖZEL 9 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Normal ihtiyaç kredisi paketinde bayrama özel düzenlemiş olduğu 3 ay ertelemeli kredi desteği sağlayan Vakıfbank avukatlara özel ihtiyaç kredisi paketinde ise 9 aya kadar erteleme imkanı sunuyor. Vakıbfank tarafından yeni avukatlara özel olarak sunulan kredi desteği paketinde gelir belgesi de talep edilmeyecek.                                                

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru şartı olarak ise Mesleğe yeni başlamış olmak veya 1 yıllık avukatlık yapılmış olması yeterli olacak. Ancak banka görev yapılan sürenin teyidi için barodan yazı talep edecek. Kredi başvurusu yapan kişilerin kredi notuna göre kredi limiti belirlenecek olan kredi notu 0-1.250 arasında olanlara azami 15 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi limiti tanımlanırken kredi notu 1.250’den büyük olanlara ise azami 20 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulacak.

İhtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1,53 olarak uygulanırken kampanya kapsamında en fazla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. Kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık kredi taksit tutarı ise 382 TL olarak ger

Yorumlar (0)