Vakıfbank'tan Memurlara, Emeklilere ve Özel Sektör Çalışanlarına Özel 3 Ay Ötelemeli 125 Bin TL Kredi

Bayram kredisi kampanyaları için başvurular tüm hızı ile devam ederken Vakıfbank emeklilere, özel sektör çalışanlarına ve kamu personeline özel kredi kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında ilk 3 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere 36 ay vadeli 125 bin TL ihtiyaç kredisi desteği verilecek. İşte kampanya detayları...

Vakıfbank'tan Memurlara, Emeklilere ve Özel Sektör Çalışanlarına Özel 3 Ay Ötelemeli 125 Bin TL Kredi

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank tarafından verilen ucuz kredi kampanyaları yakından takip edilmeye devam ederken bunlardan biri de bayram kredisi kampanyası olarak öne çıktı. Vakıfbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alırken bayram sonrası için nakit para ihtiyacı duyan kişiler için başvuru süreci devam ediyor. 

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI 2021

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan bayram kredisi kampanyası kapsamında Vakıfbank ilk 3 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere toplamda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler 125 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilecek. 

Kampanyadan kamu personelleri, özel sektör çalışanları ve emekliler yararlanabilecek. Vakıfbank bayram kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.51 seviyesinden başlarken isteyen kişilere azalan taksitli ya da artan taksitli, 3 ayda bir ödemeli gibi farklı kredi ödeme seçenekleri de sunulacak. 

Vakıfbank bayram kredisi başvurusu tüm Vakıfbank şubeleri yanı sıra Vakıfbank internet sitesi, mobil şube ve bankacılık uygulaması ile de yapılabilecek. İsteyen kişiler Vakıfbank SMS kredi başvurusu için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik numarası ve Aylık Gelir bilgilerini yazarak oluşturdukları kısa mesajı 5724 numarasına kısa mesaj olarak gönderebilecek. 

Kredi ön onayı alan kişilerin Vakıfbank internet şubesi müşterisi olması durumunda talep ettikleri kredi tutarı anında kredi hizmeti ile hesaplarına otomatik olarak yatırılırken Vakfbank müşterisi olmayan kişiler ise şubelere giderek talep etmiş oldukları kredi tutarını hesaplarına aktarabilecekler.

Yorumlar (0)