Vakıfbank, Ziraat Halkbank Yüzde 0.49 Faizli Destek Kredisi Başvuru Ekranı, Onay Sonuç Sorgulama ve Sonuç İtiraz İşlemleri

Devlet Bankalarından bireysel destek kredisi kullanacak olan müşteriler, kredi sonucu bekleyenler ve kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar bankalardan sorgulamalarını yapabilecekler. Bankaların internet şubeleri üzerinden yapılacak olan başvuru işlemleri sonuç sorgulama işlemlerinin tüm detaylarını haberimizde derledik. İşte devlet bankalarının temel destek kredi işlemleri.

Vakıfbank, Ziraat Halkbank Yüzde 0.49 Faizli Destek Kredisi Başvuru Ekranı, Onay Sonuç Sorgulama ve Sonuç İtiraz İşlemleri

Devlet bankalarının temel destek ihtiyaç kredisi işlemleri halen devam ediyor. Kredi başvurusunda bulunan vatandaşlar için sağlanan bireysel destek kredisinde tüm işlemleri başvuru aşamasından sonuç sorgulama ve itiraz işlemlerine kadar tüm yönleriyle ele aldık. 

DEVLET BANKALARINDAN BİREYSEL DESTEK KREDİ AÇIKLAMASI

Yüzde 0.49 faizli bireysel destek kredisindenn faydalanmak isteyen vatandaşlar başvurularını 3 devlet bankasının mobil uygualamaları yada resmi internet sitesi üzerinden yapacaklar. 

Başvuruları kabul edilen vatandaşlar 3 bin TL'den 10 bin TL'ye kredi kullanım imkanına sahip olacak. Kredi başvusu onaylanan vatandaşlar geri ödemeleri ise hemen yapmacaklar. 6 ay sonra başlayacak ödemeler 30 ay sürecek. 

Kredi ödemelerinde müşteriler 3 bin TL için aylık 113 TL, 5 bin TL kredi için aylık 188 TL; 7 bin 500 TL kredi için ise aylık aylık 282 TL ödeme yapacaklar. 10.000 TL ihtiyaç kredisi için yapılacak ödeme tutarı ise aylık 376 TL.

BAŞVURU SONUÇ SORGULAMA

Başvuru sonuçlarını sorgulayacak adaylar için Ziraat Bankası ve Vakıfbank sorgulama linklerini paylaştılar. Burada kredi başvuru sonuçlarının ne durumda olduğuna dair bilgilere ulaşılabilir. Sonuç sorgulaması yapacak vatandaşlar devlet bankalarının internet sitelerini ziyaret edebilirler. 

DESTEK KREDİSİ İTİRAZ İŞLEMLERİ

Bireysel destek ihtiyaç kredisi için uzmanlar başvuru yapan, onaylanmayan veya düşük kredi çıkan vatandaşların itirazlarını Kamu Denetçiliği Kurumu'na yapabileceklerini ifade ettiler. 

Emlak365.com

Yorumlar (2)
Yusuf şimşek 9 ay önce
Olumlu görüyorum 10 tlye Ihtiyacim var
SERDAL YILMAZ 9 ay önce
Benim onaylanmadı bekliyom