İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank'tan 36 Ay Vadeli 40 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank'ın güncel faiz oranlarıyla 40 bin TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşterinin ödemelerini 36 ay vade ile yapmak istemesi durumunda, oluşan ödeme planı haberimizde.

Vakıfbank'ın güncel faiz oranlarıyla 40 bin TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşterinin ödemelerini 36 ay vade ile yapmak istemesi durumunda, oluşan ödeme planı haberimizde.

Nakit paraya ihtiyacı olanlar için farklı ihtiyaç kredisi seçenekleri mevcut. Ocak sonu itibariyle müşterilerine uyguladığı kredi faiz oranlarına değişiklik yapan çok sayıda banka bulunurken müşteriler önemli bir kısmı ilk olarak devlet bankalarının kredi olanaklarını merak ediyorlar. 

VAKIFBANK’IN İHTİYAÇ KREDİSİ OLANAKLARI

Vakıfbank tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi sağlayan bankaların başında geliyor. İster bankanın eski müşterisi olsun ister ilk defa banka ile çalışacak olan vatandaşlar olsun, Vakıfbank gerekli koşulların sağlanması durumunda kredi talebine olumlu yanıt veriyor. 

Bankanın kredi kullanımlarında uyguladığı ilk koşul kredi puanının yeterli seviyede olması. Bunun dışında müşteriler düzenli gelire sahip olmalılar. Ayrıca banka gerekli görülmesi durumunda ek teminat talebinde de bulunabileceğini duyurdu. 

KREDİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank’ın talep ettiği şartları sağlayan müşteriler kredi için onay alırlar. 

Ocak ayı Şubat ayının ilk günlerinde geçerli olacak kampanya dahilinde banka müşterilerine aylık yüzde 1.70 faizle kredi sağlıyor. Bunun dışında 36 ay vade olanağı sağlayan banka ayrıca esnek ödeme seçenekleri sunuyor. 

3 aylık dönemler veya değişken taksit imkanı sağlayan banka çeşitli etrmenlere bağlı olarak 125 bin TL’ye kadar kredi olanağı sunuyor. 

40.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

Bankanın sağlaığı bu oranlar ile kredi kullanacaklar için ödeme planı şu şekilde olacak. İşte Vakıfbank ihtiyaç kredisi maliyet tablosu 40 bin TL kredi için ödeme planı. 

Vakıfbank’tan kredi kullanmak isteyenler kendilerine en yakın banka şubesine giderek bizzat başvuruda bulunabilirler. Bunun dışında banka online başvuruda kabul ediyor. Bu kapsamda başvurular internet bankacılığı yada mobil bankacılık üzerinden tamamlanabilir.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir