Vakıfbank'tan Düşük Faiz ve 7 Farklı Ödeme Seçeneğiyle 2021 Yeni Yıl Kredi Kampanyası

Vakıfbank müşterilerine 2021 yeni yıl kredi kampanyası başlattığını duyurdu. 7 farklı ödeme seçeneği ve ödeme erteleme fırsatıyla sağlanacak olan Vakıfbank kredi kampanyasıyla 125 bin TL limitle kredi kullanılabilecek.Emlak365.com - Vakıfbank 7 farklı ödeme seçeneği, ödeme erteleme fırsatı ve yüksek limit avantajıyla kredi kampanyası başlattı.

Vakıfbank'tan Düşük Faiz ve 7 Farklı Ödeme Seçeneğiyle 2021 Yeni Yıl Kredi Kampanyası
Vakıfbank müşterilerine 2021 yeni yıl kredi kampanyası başlattığını duyurdu. 7 farklı ödeme seçeneği ve ödeme erteleme fırsatıyla sağlanacak olan Vakıfbank kredi kampanyasıyla 125 bin TL limitle kredi kullanılabilecek.

Emlak365.com - Vakıfbank 7 farklı ödeme seçeneği, ödeme erteleme fırsatı ve yüksek limit avantajıyla kredi kampanyası başlattı. Banka tarafından sağlanan kredi kampanyasında ilan edilen tüm kredi özellikleri ile ödeme kolaylığı fırsatları şu yönde.

VAKIFBANK'TAN 2021 YENİ YIL KREDİSİ

Vakıfbank tarafından duyurulan yeni yıl kredisinde faiz indirimi yaptı. Banka daha önceden yüzde 1.70 bandından sağladığı ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 1.52 seviyesine düşürdü. Müşteriler bankanın yeni açıkladığı özelliklerle yüzde 1.52 ile kredi kullanabilecekler. Bunun dışında banka müşterilerine yüksek limit imkanı sağlıyor.

Kamu bankaları arasında en yüksek limitli ihtiyaç kredisine sahip olan banka yeni yıl kredi kampanyasıyla 125 bin TL kredi kullanımı sağlayacak. Vakıfbank aracılığıyla kredi kullanacaklar için talep edilen limit kişinin kredi notu, ek teminat sunması ve aylık gelir durumuna bağlı olarak değişebilir. Vakıfbank en düşük kredi kullanım limitini ise 3000 TL olarak açıkladı.

7 FARKLI ÖDEME SEÇENEĞİ SUNUYOR

Vakıfbank yeni yıl kredisinde müşterilerine 7 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Banka tarafından sağlanan kredi kampanyasında müşteriler hem kendi gelir durumlarına göre bir ödeme yöntemi belirliyor hemde kredilerini istedikleri gibi ödüyorlar. Bankanın sağladığı ödeme seçeneklerinde sunulan olanaklar şunlar;

Aylık eşit taksitli

Artan taksitli

Azalan taksitli

ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli

3 ayda bir eşit taksitli

Son taksit balon ödemeli

Değişken taksitli

KREDİ MALİYET ORANI 

Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini en falza 36 ay vade ile tamamlamak zorunda. Bankanın sunduğu bu kredi özellikleri ile 50.000 TL kredi kullanacak olan bir müşterinin yapacağı masraf ödemeleri ve kredi yıllık maliyet oranı aşağıda yer alan tabloda ki gibi olacak.

VAKIFBANK YENİ YIL KREDİSİNE ONLİNE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Vakıfbank'ın sağladığı yeni yıl kredisine başvuru yapacak olan vatandaşlar başvurularını kolay bir şekilde yapabilecekler. Vakıfbank 2021 yeni yıl kredisine başvuruların nasıl yapılacağına dair açıklamasında "Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms gönderebilirsiniz. " bilgisini verdi. Müşteriler ayrıca internet bankacılığı yada banka şubelerinde de elektronik başvuru yapabilirler.
Yorumlar (0)