Vakıfbank'tan Emeklilere, Çalışanlara, Memurlara Şimdi Al Haziran 2021'de Öde 125 Bin TL Limitli İhtiyaç Destek Kredisi Kampanyası!

Pandemi döneminde vatanday ay sonunu getirmekte her geçen gün biraz daha zorlanırken kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredi kampanyasını güncelledi.

Vakıfbank'tan Emeklilere, Çalışanlara, Memurlara Şimdi Al Haziran 2021'de Öde 125 Bin TL Limitli İhtiyaç Destek Kredisi Kampanyası!
Pandemi döneminde vatanday ay sonunu getirmekte her geçen gün biraz daha zorlanırken kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredi kampanyasını güncelledi. Güncellenen kampanya ile 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı ile 125.000 TL nakit para desteği sunulmaya başlandı.

VAKIFBANK 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ 125.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Banka tarafından yapılan açıklama ile "Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri’nde. Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da İhtiyaç Kredisi Kampanyasına başvuru yapabilirsiniz" denilerek kampanya için başvurular başladı.

Kredi kullanan kişilere banka 125 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanan kişilere yönelik olarak Aylık eşit taksitli, Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli olmak üzere farklı ödeme seçenekleri de sundu. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için ise ilk taksit ödemesi Haziran 2021 dönemi itibari ile başlayacak.VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR, SMS KREDİ BAŞVURU NASIL OLUR?

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler sadece kimlik belgesi ile kendilerine en yakın Vakıfbank şubesi üzerinden başvuru yapabilecekleri gibi yine Vakıfbank internet sitesi üzerinden online ihtiyaç kredisi başvurusu da yapabilecekler.

Pandemi nedeni ile bankaya gitmek istemeyen kişiler için banka SMS kredi imkanı da sundu. Vakıfbank SMS ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne giriş yaptıktan sonra büyük harflerle noktasız olarak KREDI yazıp bir  boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli TC kimlik numaralarını, bir boşluk bırakarak aylık gelir tutarını rakam olarak yazıp oluşturdukları bu mesajı 5724 numarasına gönderecekler. Banka başvuruyu inceledikten sonra uygun bulması durumunda aynı cep telefonu numarasına başvuru sonucunu yine SMS olarak gönderecek.

Kredi ön onayı alan kişiler ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile kendilerine en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek paralarını alacak. Vakıfbank müşterisi olan ve hesabı olan kişilere ise kredi ödemesi anında hesaplarına yatırılacak. 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi kullanan kişiler ödemelerine Haziran ayında başlayacaklar.
Yorumlar (0)