Vakıfbank'tan Faizsiz, Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası! BES Kredi Fırsatı

Devlet Bankaları arasında yer alan Vakıfbank yeni kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor.

Vakıfbank'tan Faizsiz, Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası! BES Kredi Fırsatı

Devlet Bankaları arasında yer alan Vakıfbank yeni kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Vakıfbank faizsiz ihtiyaç kredisi desteği ile düzenli birikim yapmak isteyen 18-35 yaş arası kişilere yönelik yeni bir kampanya başlattı. Faizsiz BES Kredisi Kampanyası detayları haberimizde!

Vakıfbank faizsiz BES kredisi kampanyası başlattı. Söz konusu kampanya ile birikim yapmak isteyen gençlere yönelik faizsiz kredi desteği sağlanacak. Faizsiz Kredi Nasıl Çekilir?Kampanyaya katılmak isteyen kişilere yönelik olarak 3 bin liralık BES paketi tanımlanırken bu paketin bin 500 liralık bölümü faizsiz kredi olarak kullandırılacak. Geri kalan tutarda kredi kartından ya da hesaptan her ay 125 lira taksitler halinde 12 ay boyunca ödenecek. Faizsiz BES Kredisi Kampanyası kapsamında kullandırılacak kredi tutarı, 12 ay boyunca Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından kampanyaya özel oluşturulmuş birikimli hayat sigortası ile değerlendirilecek. Sürenin sona ermesi ile beraber birikimli hayat sigortasında toplanan pirimler getirisi ile birlikte BES sözleşmesine ara katkı payı olarak aktarılacak. Vakfbank BESTEKAR Kredi Kampanyası Şartları Nedir?Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 18 yaşını doldurmasını ve 35 yaşını aşmamış olması gerekiyor. Buna ek olarak Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Sistemi’ne ilk kez kayıt olunması şartı aranıyor. 

BES'TE KAR Vakıfbank Kredi Kampanyası Avantajları Nelerdir?✔ Birikim yapmak isteyen kişiler için hem faizsiz hem de dosya masrafsız kredi çekilerek birikim yapılması sağlanmaktadır. ✔ Düzenlenen kampanya ile birikim yapan kişiler yine BES tarafından sunulan yüzde 25 devlet katkısı imkanından yararlanabilmektedir. Buna ek olarak vergi avantajı da aynı şekilde uygulanır. ✔ Katkı payı için ödenmesi gereken 1.500 liralık tutarı Vakıfbank kredi kartı ile ödeyen kişilere artı 40 liralık world puan verilecektir. Emlak365.com


Yorumlar (0)