Vakıfbank'tan Günde 63 TL'ye 50.000 TL 67. Yıl Kredisi

Vakıfbank müşterilerine 67. yıl kuruluş yıldönümü kredisi sağlıyor. Bankanın özel avantajlarla sağladığı kredi paketiyle nakit ihtiyaçlarını giderecekler için günde 63 TL'ye 50 bin TL kredi veriliyor.

Vakıfbank'tan Günde 63 TL'ye 50.000 TL 67. Yıl Kredisi
Vakıfbank'ın Nisan 2021 dönemi kredi paketleri, yıldönümü kredi kampanyası ile birlikte sunuldu. Müşterilerine çok özel olanaklarla kredi sağlayacağını ilan eden Vakıfbank ödeme sürecinde de ek özellikler sağlıyor. İşte Vakıfbank'ın 67. yıl kredi kampanyası.

VAKIFBANK'TAN 67. YIL KREDİSİ

Kredi kullanımlarının maliyet olarak ağırlaştığı nisan ayı içerisinde Vakıfbank'tan çok özel bir kredi kampanyası duyuruldu. Çok kısa süre önce ilan edilen kampanya kapsamında Vakıfbank belli bir süre geçerli olacak özelliklerle ihtiyaç kredisi sunacak.

Vakıfbank tarafından sağlanacak olan ihtiyaç kredisinde müşteriler tüm nakit taleplerini karşılayabilecekler. Belli bir limite kadar olan kredi başvuruları online ödeme seçenekleri ile yapılabilecek ancak bunun dışında kalan yüksek limitli krediler banka şubelerine gidilerek tamamlanacak.Banka müşterilerinin 3.000 TL'den başlayan tüm kredi taleplerini değerlendirmeye alıyor. Müşteriler kredi başvurularını 3.000 TL ve daha yukarısı limitler için yapabilirler. Kredi limitlerinin belirlenmesinde veya onaylanmasında başvuruda bulunan kişinin aylık geliri, kredi puan durumu, daha önceki bankacılık işlemleri etkili oluyor.

Banka müşterilerinin kredi puanları ve aylık gelirleri gibi şartların olumlu olması durumunda 125 bin TL'ye kadar kredi olanağı sunuyor. Bu rakam tüm kamu bankaları arasında en yüksek kredi limiti olarak uygulanıyor. Ziraat Bankası ve Halkbank müşterilerinin 100.000 TL'ye kadar olan kredi başvurularını onaylıyor.

GÜNDE 63 TL'YE 50.000 TL KREDİ

Vakıfbank'ın yeni ilan ettiği Kuruluş Yıl Dönümü Kredisinden faydalanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi sağlanıyor. Geri ödemeler aylık yüzde 1.51 sabit faizle yapılıyor. Kısa veya uzun vadeli ödemelerde vade farkı uygulaması bulunmuyor.

Vakıfbank'ın yeni duyurduğu ve önümüzdeki günlerde geçerli olacak ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacaklar için 50 bin TL ödeme planı şu şekilde.Yukarıda yer alan ödeme planı aylık eşit taksitli ödeme planı. Müşteriler talep etmeleri durumunda kredilerini Aylık eşit taksitli, Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli ödeme seçeneklerinden biriyle yapabilirler.

BAŞVURU KANALLARI

Emlak365.com olarak Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyasına başvuruların SMS ile, İnternet Bankacılığı yada Banka Şubelerinden yapılacağını aktardık. Müşteriler düşük limitli kredilerini dijital kanallardan, yüksek limitli kredilerini banka şubelerinden yapabilirler.
Yorumlar (0)