Vakıfbank'tan Kredi Kartı Olanlara ATM'den 10.000 TL Nakit Destek

Vakıfbank müşterilerine çok özel bir nakit destek kampanyası sunuyor. Vakıfbank'tan kredi kartı olanların faydalanabildiği bu destek ile anlık nakit ihtiyaçları bir kaç işlem ile hemen hallediliyor.

Vakıfbank'tan Kredi Kartı Olanlara ATM'den 10.000 TL Nakit Destek
Vakıfbank müşterilerine çok özel bir nakit destek kampanyası sunuyor. Vakıfbank'tan kredi kartı olanların faydalanabildiği bu destek ile anlık nakit ihtiyaçları bir kaç işlem ile hemen hallediliyor. Bankanın müşterilerine özel olanaklarla sağladığı anlık destek kullanımına dair detaylar şu şekilde;

VAKIFBANK'TAN ANLIK İHTİYAÇLARA TEK TIKLA NAKİT DESTEK

Vakıfbank'tan kredi kartı sahibi olanlar için başlatılan kampanya kapsamında müşterilere masrafsız, komisyonsuz destek sağlanıyor. Vatandaşlar 1 Şubat tarihinde başlayan nakit destek kampanyasına 28 Şubat tarihine kadar başvuruda bulunabilecekler. Müşteriler bu nakit destek kullanımlarında geri ödemelerde uygulanacak faiz dışında ek hiçbir ücret ödemeyecekler. Nakit destek kullanımlarında müşteriler en düşük 500 TL para kullanabilecekler. Bankanın ilan ettiği üst sınır ise 10.000 TL olarak duyuruldu.

Taksitli nakit avans kampanyası kapsamında vatandaşlar çekmiş oldukları tutarı geri 4 ay ile 12 ay vade ile ödeyebilecekler. Ödemeler ise aylık yüzde 1.79 faiz oranıyla yapılacak. Vakıfbank nakit destek kullanımına ilişkin açıklamasında, kampanyadan nakit çekim işlem kriterlerine uygun, kullanılabilir nakit limiti yeterli olan müşterilerin faydalanacağını ve kampanyada kullanım adedi limiti olmadığını ilan etti.

VAKIFBANK NAKİT DESTEK KULLANIMI NASIL YAPILACAK?

Vakıfbank'ın kredi kartına sahip olan vatandaşlar nakit destek başvurularını birkaç farklı başvuru yöntemi ile yapacaklar. Banka başvurular için vatandaşların İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, ATM, Şube, Telefon Bankacılığı kanallarını kullanabileceğini bildirdi. Bunun yanında Vakıfbank ATM'lerden başvuruların nasıl yapılacağına dair şu açıklamada bulundu.

"Kampanya dahilinde gerçekleşecek taksitli nakit avans işlemlerinin, “Taksitli Nakit Avans” menüsü kullanılarak yapılması gerekmektedir. Bu menüden, belirtilen taksit ve tutar dışında yapılacak tüm işlemlere, ilgili dönemde geçerli olan NakiteTaksit faiz oranı (%1,89) yansıtılacaktır."

Vakıfbank 12 ay vadeli 10.000 TL nakit destek kampanyasına başvuruda bulunacak vatandaşlar için son başvuru tarihi 28 Şubat 2021 olarak açıklandı.

Emlak365.com
Yorumlar (0)