Vakıfbank'tan Şimdi Al Eylül 2021'de Öde 9 Ay Ödemesiz Dönemli 10000 TL Sosyal Destek Kredisi!

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredi çekmek isteyen müşterilerine 6 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi desteği veriyor.

Vakıfbank'tan Şimdi Al Eylül 2021'de Öde 9 Ay Ödemesiz Dönemli 10000 TL Sosyal Destek Kredisi!

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredi çekmek isteyen müşterilerine 6 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi desteği veriyor. Şimdi al Haziran 2021'de öde ihtiyaç kredisi kampanyası ile 6 ay ertelemeli sosyal destek kredisi başvuru şartları ve merak edilen detaylar haberimizde...

Emlak365.com / İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere Vakıfbank müjdeyi verdi. Vakıfbank sosyal hayatı destek kredisi paketi ile şimdi al 6 ay sonra öde kredi kullanma fırsatı sunuyor! VAKIFBANK'TAN 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ 10000 TL SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ! Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan Vakıfbank Tatil Destek Kredisi paketi kapsamında ilk 6 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi sağlayacak. Banka tarafından yapılan açıklamada "Tatil Destek Kredisine başvurunuzu anlaşmalı olduğumuz seyahat acentesinden yurtiçi konaklama hizmeti satın alırken yapabilirsiniz.Seyahat acentesinden yapacağınız kredi başvurusu sırasında; maaş aldığınız bankayı ya da BES’inizin olduğu bankayı seçmelisiniz. Başvurunuzun olumlu bulunması durumunda tarafınıza ön onay verilecektir" sözleri lie verilecek olan kredinin detaylarını paylaştı. Verilecek olan kredi için başvurular ise tatil acentaları üzerinden kabul edilecek. 

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİ İÇİN İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILACAK?Vakıfbank tatil destek kredisi sadece anlaşmalı tur şirketleri üzerinden kabul edilecek. Bu şirketler "Ets, Gezinomi, Tatil.com, Jolly, TatilBudur, Touristica, TatilSepeti.com ve Pronto Tour" olarak açıklandı. Bu şirketler üzerinden tatil yapacak olan kişiler rezervasyon için başvuru yapacaklar. Başvurularının Vakıfbank tarafından kabul edilmesi durumunda 6 ay ödemesiz kredi desteği sağlanacak. Kredi taksit ödemesinin ilk ödemesi anlaşmalı tur şirketi, ikincisini ise Vakıfbank ödeyeceği için ilk taksit ödemesi Eylül ayında başlayacak. 36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık taksit ödemeleri 474 TL olarak gerçekleşecek. 


Yorumlar (0)