Vakıfbank'tan Son Dakika 3 Ay Ertelemeli Yeni Destek Kredisi Müjdesi Geldi! Tek SMS İle 125 Bin TL Vakıfbank Yılbaşı Kredisi 2020

Pandemi döneminde destek kredileri ile büyük fırsat sunan Vakıbank yılbaşı kredi kampanyası 2020 için beklenen duyuruyu yaptı.

Vakıfbank'tan Son Dakika 3 Ay Ertelemeli Yeni Destek Kredisi Müjdesi Geldi! Tek SMS İle 125 Bin TL Vakıfbank Yılbaşı Kredisi 2020
Pandemi döneminde destek kredileri ile büyük fırsat sunan Vakıbank yılbaşı kredi kampanyası 2020 için beklenen duyuruyu yaptı. Vakıfbank yeni yıl kredisi ile 3 ay ödemesiz dönemli 125 bin TL ihtiyaç kredisi SMS başvurusu ile tek mesajla para dağıtacak!

Emlak365.com  / Vakıfbank pandemi nedeni ile nakit para ihtiyacı çeken vatandaşların ilk tercihi olmaya devam ederken yeni destek kredisi paketi açıklandı. Beklenen ve her sene düzenlendiği için geleneksel hale gelen Vakıfbank yılbaşı kredi kampanyası için 2020 yılına özel başvurular başladı!

VAKIFBANK YILBAŞI KREDİSİ 2020 KAMPANYASI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI! 

Pandemi döneminde en çok kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketleri ile yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle de Vakıfbank kredi kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ederken bugün itibari ile başlayan yeni kampanya ile yılbaşına özel olarak yeni destek kredisi paketi açıklandı.

Açıklanan paket ile vatandaşlara sadece tek bir SMS ile 125 Bin TL'ye kadar uygun faiz oranları ve 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Düzenlenen yılbaşı kredisi kampanyası kapsamında aylık ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.52 olarak belirlendi. Ancak, söz konusu faiz oranı ihtiyaç kredisi başlangıç faiz oranı olarak uygulanırken kredi aizi kişinin Kredi Kayıt Bürosu üzerinden alınacak olan kredi notu ortalamasına göre belirlenecek. Yüksek kredi notu olanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi desteği sağlanırken, düşük kredi notu ortalaması olan kişiler için ise ne yazık ki daha yüksek faiz maliyeti ile nakit para desteği sağlanacak.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler için 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 1.906 TL olarak uygulanacak.

VAKIFBANK SMS İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunan Vakıfbank aynı zamanda müşterilerine SMS ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı da sunuyor.

Vakıfbank SMS Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden her birinin arasında mutlaka birer boşluk olacak şekilde sırası ile büyük harflerle ve noktasız olacak şekilde KREDI, T.C. Kimlik Numarası, Aylık Gelir bilgilerinizi yazarak oluşturacağınız kısa mesajı 5724 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu sonucu sorgulama mesajı aynı telefon numarasına gün içerisinde gönderilecek, kredi başvurusu olumlu olan kişilere 125 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunulacak.
Yorumlar (0)