Vakıfbank'tan Tek SMS İle 3 Ay Ödemesiz Dönemli 125 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank acil nakit paraya ihtiyacı olan emeklilere, işçileri ve memurlara özel yeni ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı.

Vakıfbank'tan Tek SMS İle 3 Ay Ödemesiz Dönemli 125 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank acil nakit paraya ihtiyacı olan emeklilere, işçileri ve memurlara özel yeni ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tek SMS ile 125 bin liraya kadar anında 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu.

Pandemi döneminde bankaların kredi kullandırım oranları adeta patlama yaşarken ekonomik olarak geçinmekte zorlanan vatandaşların ilk tercihi Haziran ayında yüzde 0.59 seviyesine kadar düşen bankaların ihtiyaç kredisi paketleri olmuştu. 2020 yılının son çeyreğinde başlayan kredi faizlerindeki yükseliş 2021 yılında hızlanarak devam etti. Bankaların ihtiyaç kredisi faz oranlarında yaşanan yükselişin ardından vatandaşın bankalara olan ilgisi azalırken bankalarda talebi tekrar canlandırmak için farklı kredi kampanyaları başlattı. Bu bankalardan biri de kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank oldu. Vakıfbank müşterilerine tek bir SMS ile 125 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. VAKIFBANK 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLATTI! Vakıfbank şimdi al Mayıs 2021'de öde ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine 125 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. Düzenlenen kampanyadan kamu çalışanları, işçiler ve emekliler de dahil olmak üzere aranılan kriterleri taşıyan herkes yararlanabilecek. 36 aya varan vadelerde ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulan kampanya kapsamında üst vade sınırı 36 ay ve üst kredi limiti 125 bin TL olarak belirlendi. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 36 AY VADELİ 50 BİN TL KREDİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ LİRA OLUR?İhtiyaç kredisi çekmek için Vakıfbank tarafından sunulan kampanyadan yararlanan kişilere uygulanacak olan ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.52 olarak belirlendi. 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 1.906 TL olarak uygulanacak. VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ SMS BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?Pandemi nedeni ile şubeye gitmekten çekinen kişilere Vakıfbank SMS kredi kullanma imkanı sundu. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için SMS kredi hattından yararlanmak isteyen kişiler aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirini yazıp 5724’e oluşturdukları kısa mesajı göndererek cepten ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanına sahip olacak. Vakıfbank müşterisi olan kişiler kredi onayı almaları durumunda bankaya gitmeden şubesiz kredi çekecek ve kredi başvurusu yapmış oldukları tutar hesaplarına yatırılacak. Vakıfbank müşterisi olmayan ve hesabı olmayan kişiler ise kendilerine gönderilen kredi ön onayı mesajı ile kendilerine en yakın Vakıfbank şubesi üzerinden kredi başvuru evrakları ile şahsen başvuru yaparak ihtiyaç kredisi kullanma imkanı elde edecekler. Düzenlenen kampanya kapsamında kefilsiz ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunulurken şubenin gerekli görmesi durumunda Vakıfbank tarafından kefil talep edilebilecek. Emlak365.com

Yorumlar (0)