Yapı Kredi'den 3 Ay Ertelemeli Yaz Kredisi! Faiz Oranları

Yapı kredi bankası hem yaz hem bayram kredisi kampanyası veren bankalardan. Banka müşterilerine 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunarken geri ödemelerde ise 3 ay erteleme fırsatı sağlıyor. Bankanın resmi sitesinden duyurduğu bu kredi özelliklerini tek tek haberimizde paylaşıyoruz.

Yapı Kredi'den 3 Ay Ertelemeli Yaz Kredisi! Faiz Oranları

Bayram sonrası dönemde kredi kullanacak olan vatandaşlar için ödeme erteleme imkanı sağlayan bankalardan bir tanesi de Yapı Kredi Bankası. Çeşitli kredi özellikleri ile ihtiyaç kredisi imkanı sunan bankanın bu yaz kredisi fırsatını inceledik. 

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, kredi geri ödeme planı, esnek ödeme seçenekleri ve bankanın kredi kullanımlarında talep ettiği başvuru koşulları. Tüm bu konu başlıklarını sırasıyla ve tüm detayları ile paylaşıyoruz. 

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası müşterilerine sunduğu kredi imkanından vatandaşların 1000 TL ile 200. 000 TL arasında kredi kullanabileceklerini bildirdi. 

Bu tutarlar arasında bir rakamda kredi kullanacak olan vatandaşlara sağlanan ilk avantaj ödeme erteleme. Yapı Kredi Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar kredilerini Temmuz ayında çekmeleri durumunda ödemelerine Kasım ayında başlayacaklar. 

Banka bayram kredisi faiz oranları ise vade sürecine göre değişiyor. 0-24 ay vadeli kredi kullanımları yüzde 1.94 oranla yapılıyor. 25 - 36 ay vadeli krediler yüzde 1.90, 37 - 48 ay vadeli krediiler yüzde 1.84 ve 49-60 vadeli krediler ise yüzde 1.79 faiz oranıyla geri ödenecek. 

Emlak365.com