Yapılandırma Kredisi Müjdesi Bekleyenlere Denizbank'tan Faiz İndirimi Haberi

Yapılandırma kredisi müjdesi bekleyen vatandaşlara Denizbank yeni kredi kampanyasını açıkladı. Banka tarafından yapılan açıklamada transfer kredisi kullanacak olan müşterilere 80 bin TL'ye kadar kredi imkanıyla transfer kredisi sağlanacağı bildirildi. Mayıs ayı itibariyle açıklanan yeni kredi kampanyası.

Yapılandırma Kredisi Müjdesi Bekleyenlere Denizbank'tan Faiz İndirimi Haberi

Özel bankalar Mayıs ayı ayı itibariyle müşterilerine özel imkanlarla kredi imkanı sunmaya devam ediyorlar. 

Mayıs ayına özel başlatılan bu kampanyalar ile hem kredi ödeme erteleme imkanları hem yeni faiz olanakları hemde özel ödeme seçenekleri müşterilere sunuluyor. Bu kampanyalara her geçen gün bir banka eklenirken son faiz indirimi haberi Denizbank'tan geldi. 

DENİZBANK'TAN MAYIS AYINA ÖZEL KREDİ

Denizbank başlatmış olduğu kredi kampanyası ile müşterilerine yapılandırma kredisi sağlayacağını açıkladı. Emeklilere özel kredi fırsatı imkanı kapsamında duyurulan yeni kredi kampanyasında müşterilere, "Tüm banka borçlarınızı ve emekli maaşınızı Deniz’e transfer edin, taksitler küçülsün rahat rahat geri ödeyin." açıklaması yer aldı. 

Peki Denizbank tarafından sağlanan kredi kampanyasında hangi özellikler var. 

DENİZBANK KREDİ ÖZELLİKLERİ

Denizbank tarafından duyurulan borç yapılandırma transfer kredisinde müşterilere vade farksız yüzde 0.89 faiz oranı uygulanacağı açıklandı. 

Banka geri ödemelere dair açıklamalarında kredi başvurusu onaylanan vatandaşların vade farkı olmadan ödemelerini 60 ay vade ile yapabilecekleri bildirildi. 

Kredi borcu yüksek tutarda olan müşteriler denizbank kredi kampanyası ile 80.000 TL'ye kadar kredi kullanma imkanına sahip olacaklar. 

10 Bin TL Kredi için Ödeme Planı

Denizbank transfer kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapmış olduğu kredi kullanım şartı bilgilendirmesinde," Kampanyada sunulan faiz oranı, bankamızda kredi kartı olan veya yeni kredi kartı başvurusu yapan emekli maaşını bankamıza transfer edecek müşteriler için geçerlidir." koşulunu duyurdu. 

Emlak365.com

Yorumlar (21)
HASİBE tükenmez 10 ay önce
Yorum yok
Lokman 10 ay önce
Mrb ben denizbanktan geçen hafta kredi çektim 1.70 den şimdi 0.89 olmuş onu yapilandirabilirmyim
Sezai 10 ay önce
Benim borcumu nasıl ödeyeceksiniz kara listedeyim kredi kartı vermezsiniz.kredi nasıl vereceksiniz
Ahmet yıldız 10 ay önce
Nezaman.müracat
Ahmet 10 ay önce
2016da emekli oldum ilk maasim deniz banka geldi yani 4 yildir deniz bankla calisiyorum nevarki birtane ekkart alamiyom ne varmış kiredim varmis ondan veremiyomus demiz bank nasıl maaşını bize tasiyana 80bin kiredi veriyom diyosa bende ziraatta tasayacam borcumuda kapartacam bir yapilandirma bile yapamadiniz saygilarimla
Zeliha oz 10 ay önce
Bundan 1 ay önce kredi çektim.faizi yüksek.tekrar bu faizi silme imkanınız var mı.yeniden kredi çekip borcu ödersek.. 1 ay oldu ve faiz çok yuksek
İsmail çoşkun 10 ay önce
Benim maliyede borcum var nasıl kredi vereceksiniz bende maliye borcundan kurtulayım şartlar nedir.
İsmail çoşkun 10 ay önce
Bankada hesabım var lakin nasıl kredi kullanacağım aydınlatırsanız sevinirim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın