banner136

Yapılandırma Yapacaklar için Son Şans! En Düşük Transfer Kredisi Faiz Oranı 0.79

Borç transferi kredisinde faiz oranları yüzde 1.00 bandına yaklaştı hatta bazı bankalar tarafından bu oranlar geçildi. Son günlerde kredi faizlerinde yaşanan bu değişimin ardından borç yapılandırması yapmak isteyen için seçenekler azaldı. Bu dönemde düşük faizle kredi veren bankalardan birisi de Denizbank oldu. Banka halen transfer kredisi faiz oranını yükseltmedi.

Yapılandırma Yapacaklar için Son Şans! En Düşük Transfer Kredisi Faiz Oranı 0.79

Normalleşme döneminde devlet bankaları ve kamu katılım bankalarından gelen kredi adımlarının ardından çok sayıda vatandaşlar transfer kredisi için araştırmalara başlamıştı. 

Daha önceden farklı alanlarda kullandıkları yüksek limitli borç transfer kredisi için yeniden yapılandırma talep eden vatandaşlar idevlet bankalarından adım beklemişti. Ancak bu alanda en önemli adımlar özel bankalardan geldi. 

EN DÜŞÜK FAİZ ORANIYLA TRANSFER KREDİSİ

Özel bankalar normalleşme döneminde müşterilerine yüzde 0.79'dan başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı sunmaya başladılar. Ancak TCMB'nin son hamlesiyle en düşük transfer kredisi faiz oranı çok sayıda banka için yüzde 0.99 oldu. 

Denizbank 0.79 Faizle Transfer Kredisi Veriyor

Güncellemelerin ardından ise kredi faiz kampanyasında güncelleme yapmayan müşteriler için en düşük faiz oranı yüzde 0.79 ile Denizbank'ta. 

Denizbank bünyesinden emekli maaşı alan vatandaşlara sağladığı transfer kredisinde faizleri yüzde 0.79 olarak uyguluyor. Denizbank bu transfer kredisini aşağıda yer alan tabloya göre sağlıyor. Denizbank müşterilerinden transfer kredisinde kefil şartı da aramıyor.

İşte Vade Sürecine Göre Faiz Oranı Tablosu

Denizbank kısa vadeli ödemeler için yüzde 0.79, uzun vadeli ödemeler için ise vade sayısına göre değişen oranlarla kredi imkanı sunuyor. 

Emlak365.com

Yorumlar (5)
İşçi 6 ay önce
Yapılandırma gelmediya sandıkta içimi rahatlatacam.
Polat 6 ay önce
Sandikta gorusecegiz merak etmesinler yapilandirma bizim hakkimiz #oymoyyok
Ne şansı ya? 6 ay önce
120 ay 250000TL KONUT KREDİSİ KULLANDIK. Hem de ZİRAAT BANKASINDAN. Nasıl olacak? Şimdi şans mı bu?
Emekçi 6 ay önce
Zıraat bankası mağduruyum bende... Kamu bankalarını biz devletimizin bankası olarak görüyoruz... Bu sebeple düşük faizli kredinin her vatandaşın hakkı olduğunu düşünüyoruz. Devletimizin yapılandırma mağdurlarının bir kez daha yanında olacağına eminiz.
Kerem 6 ay önce
Ben de Ziraat Bankası mağduruyum. Bize yapılmayan yapılandırma müteahhitlere, zenginlere yapıldı. Çok ayıp, çok yazık. Bu ülkenin fakir, tek maaşlı bir vatandaşı olduğum için bu durumu kaldıramıyorum.