Yeni Yıl Öncesi Bankalardan Son Kredi Hamlesi! En Hesaplı İhtiyaç Kredileri

Bankalara kredi kullanımı için başvuru yapacak olan vatandaşlar bundan sonraki süreç için yeni yıl faiz oranları ile başvurularını yapacaklar.

Yeni Yıl Öncesi Bankalardan Son Kredi Hamlesi! En Hesaplı İhtiyaç Kredileri

Bankalara kredi kullanımı için başvuru yapacak olan vatandaşlar bundan sonraki süreç için yeni yıl faiz oranları ile başvurularını yapacaklar. Yeni yıl öncesi ise bankalardan son hamleler geldi. İşte bankaların son hamlesi ile en düşük faizli, en hesaplı ihtiyaç kredileri.

Vatandaşların nakit ihtiyaçları artarken kredi talepleri yükseldi. Ancak tüm bankalarda ihtiyaç kredisi faiz oranları çok yüksek seviyelerde olduğu için vatandaşlar kredi kullanımlarında daha araştırmacı olmak zorunda kalıyorlar. EN DÜŞÜK FAİZ ORANIYLA İHTİYAÇ KREDİSİVatandaşlar yeni yılın ilk günlerinin ardından ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde yeni yıl faiz oranlarıyla kredilerini kullanacaklar. En düşük maliyet ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler için ise bazı bankaların yeni yıl kredi kampanyası bulunuyor. TEB Yeni Yıl Kredi KampanyasıEn düşük faiz oranlarından birisi yüzde 1.35 ile TEB Yılbaşı Özel Kredi Kampanyasında bulunuyor. TEB tarafından sağlanan ihtiyaç kredisinde uygulanan bu faiz oranı ise kredi notu 1900 puan üzerinden 1850 olanlara sağlanacak. 1850 kredi puanından daha düşük seviyede bir puana sahip olan müşteriler ise kişiye özel faiz oranlarından yararlanacaklar. Devlet Bankalarından Yeni Yıl Kredi KampanyasıDevlet bankaları arasında sadece Vakıfbank yeni yıl kredi kampanyası düzenledi. Bankanın düzenlediği kredi kampanyasında faiz oranları yüzde 1.70 bandında olurken Vakıfbank ödeme seçenekleri konusunda avantaj sağlıyor. Banka 3 yıl erteleme ile kredi sağladığını ilan etti.BANKA BANKA KREDİ FAİZ ORANLARI10.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri için sağlanacak kredi faiz oranları aşağıda listede yer alıyor. Bu faiz oranları 36 ay vadeli kredi kullanımlarında geçerli. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)