Yeniyıl ve Yılsonu Kampanyalarıyla 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Banka Banka Borç Ödeme Planı

Aralık 2020 son günlerinde kredi kampanyaları? En düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası hangi bankada? Yeniyıl ve yılsonu kredi faiz oranları esnek ödeme seçenekleri ve ödemesiz dönem fırsatları veren bankalar.

Yeniyıl ve Yılsonu Kampanyalarıyla 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Banka Banka Borç Ödeme Planı

Aralık 2020 son günlerinde kredi kampanyaları? En düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası hangi bankada? Yeniyıl ve yılsonu kredi faiz oranları esnek ödeme seçenekleri ve ödemesiz dönem fırsatları veren bankalar. Tüm kredi kampanyalarını 10.000 TL kredi kullanımı üzerinden aktarıyoruz.

İhtiyaç kredisi kullanacak olanlar bankaların ilan ettikleri yeniyıl yada yılsonu kredi kampanyalarını araştırıyorlar. Sadece özel bankaların değil kamu bankaları tarafından da başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyalarında müşterilere sunulan tüm oranları sizlerle paylaşıyoruz. İşte 10.000 TL kredinin yeniyıl ve yılsonu kampanyaları ile en uygun ödeme planı.EN DÜŞÜK KREDİ FAİZ ORANIİhtiyaç kredisi faiz oranlarına ilişkin son tabloda çok sayıda bankanın yeni yıl kredi olanakları bulunuyor. Özel bankalar tarafından başlatılan yeni yeniyıl kredilerinde en dikkat çeken faiz oranı yüzde 1.35 faiz oranıyla yılbaşı kredisi sağlayan TEB'de bulunuyor. Ancak banka müşterilerine özel koşulların sağlanması durumunda ihtiyaç kredisi sağlıyor. TEB tarafından açıklanan yılbaşı kredisi başvurularında müşterilerin kredi puanlarının yüksek olması isteniyor. Banka 1900 kredi puanı üzerinden 1850 ve daha üstünde kredi puanına sahip olan müşterilerin 1.35 faizle kredi veriyor. İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARINDA SON DURUMİhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için kredi imkanı sunan bankalar arasında Vakıfbank'ta bulunuyor. Banka müşterilerine 2021 yılı kredi kampanyası kapsamında 7 farklı ödeme seçeneği ve 3 ay ödeme erteleme fırsatıyla kredi veriyor. Bankanın kredi faiz oranı yüzde 1.52Özel bankalar arasında sunduğu kredi olanağı ile dikkat çeken bir diğer banka da QNB Finansbank. Banka yeni yıl kredisi kampanyası ile TEB ile aynı faiz oranı ve kredi risk puanına göre yüzde 1.35'den başlayan oranlarla kredi sağlıyor. 36 AY VADELİ KREDİ ÖDEME TABLOSU - BANKA BANKA LİSTE

Emlak365.com


Yorumlar (0)