Yüksek Faizle Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Kullananlara İş Bankası'ndan Transfer Kredisi Kampanyası

İş Bankası müşterilerinin başka bankadan kullandıkları konut kredilerini, taşıt kredilerini ve ihtiyaç kredilerini yapılandırıyor.

Yüksek Faizle Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Kullananlara İş Bankası'ndan Transfer Kredisi Kampanyası

İş Bankası müşterilerinin başka bankadan kullandıkları konut kredilerini, taşıt kredilerini ve ihtiyaç kredilerini yapılandırıyor. İş Bankası tarafından sağlanan yapılandırma kredisinin tüm özelliklerini derledik. Ev araba alan nakit ihtiyacı için yüksek faizle kredi kullananlar için İş Bankası transfer kredisi.

Yüksek faiz oranlarıyla kredi kullanan vatandaşlar için İş Bankası transfer kredisi imkanı sağladığını açıkladı. İş Bankası'nın kurumsal web sitesi üzerinden ilan transfer kredisinde uygulanan faiz oranları başta olmak üzere müşterilere sunulan tüm kredi özelliklerini inceledik. İşte bankanın müşterilerine sunduğu transfer kredisinin detayları. İŞ BANKASI TRANSFER KREDİSİİş Bankası yapmış olduğu açıklamasında transfer kredisinin her alanda kullanılabileceğini duyurdu.Farklı bankalardan yüksek faiz oranlarıyla kredi kullanarak ev alanlar İş Bankası konut transfer kredisi, araba alanlar taşıt transfer kredisi ve nakit ihtiyacı için ihtiyacı kullanan ise transfer kredisi ile borçlarını yeniden düzenleme imkanına sahipler. Kredi Faiz Oranlarıİş Bankası 3 farklı kredi alanında sağladığı transfer kredisi için faiz oranlarını ilan etmedi. Banka faiz oranlarında dair bilgilendirme duyurusunda faizlerin kişiye özel belirleneceğini bildirdi. Bu çerçevede müşteriler banka şubelerine giderek kendilerine sunulan faiz oranlarını öğrenebilirler. KREDİ KULLANIM ŞARTLARITransfer kredisinin kullanım alanına göre İş Bankası koşullar uygulanacağını duyurdu. Bu çerçevede kredi özellikleri ve kredi kullanım şartları müşterilerin taşıt trnasfer, konut trasnfer veya ihtiyaç transfer kredis kullanım taleplerine göre kendilerine iletilecek. BAŞVURU KANALLARIMüşteriler kredi faiz oranları ve kredi kullanım şartlarını İş Bankası şubelerinden öğrenebilir ve başvurularını şubeler üzerinden yapabilirler. Bunun dışında banka müşterilerine intenret bankacılığı yada mobil bankacılık üzerinde de ön başvuru işlemi sağlıyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)