İHTİYAÇ KREDİSİ

Yüksek Faizli Mevcut Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Borçlarına İş Bankası'ndan Yapılandırma Fırsatı

Konut kredisi, ihtiyaç kredisi yada taşıt kredisi kullanıp borçlarını yapılandırmak isteyenlere İş Bankası'ndan transfer kredisi imkanı. İş Bankası'nın sunduğu kredi olanakları arasında yer alan borç transfer kredisi ile başka bankalara olan kredi borçları güncel ve avantajlı imkanlarla yapılandırılabilir.

Konut kredisi, ihtiyaç kredisi yada taşıt kredisi kullanıp borçlarını yapılandırmak isteyenlere İş Bankası'ndan transfer kredisi imkanı. İş Bankası'nın sunduğu kredi olanakları arasında yer alan borç transfer kredisi ile başka bankalara olan kredi borçları güncel ve avantajlı imkanlarla yapılandırılabilir.

Geçtiğimiz dönemlerde kredi faiz oranlarının çok yüksek olduğu seviyelerden kredi kullananlar için İş Bankası’ndan transfer kredisi imkanı bulunuyor. İş Banaksı yüksek faiz ve maliyet oranlarıyla krediödeyenlere borç yapılandırma imkanıyla malieyetlerini düşürme fırsatı sunuyor. 

İŞ BANKASI’NDAN KONUT, İHTİYAÇ VE TAŞIT KREDİSİ BORÇLARINA TRANSFER KREDİSİ

İş Bankası tarafından sağlanan borç transfer kredisi, farklı bankalarda devam eden mevcut kredilerin yapılandırılmasıdır. Banka güncel faiz oranları ve müşterilerinin gelir durumlarına göre yeni kredi özellikleri ile eski borçları yapılandırıyor. 

Konut Kredisi ve Taşıt Kredisi için Borç Yapılandırma Kredisi

İş Bankası geçtiğimiz dönemlerde avantajlı faiz oranlarıyla sağladığı konut kredisi transfer kredisi ile dikkat çekmişti. Yeni dönemde de konut kredisi borçları için başvuruları almaya devam eden banka, kişiye özle değerlendirilen transfer kredisi başvurularının onaylanması durumunda güncel faiz oranlarıyla yapılandırma sağlıyor. 

Taşıt kredisi yapılandırması yapmak isteyenlerde banka şubelerinden başvuruda bulunabilir. Banka kişiye özel değerlendirme süreci sonunda transfer kredisine onay verilip verilmeyeceğini müşteriye iletiyor. Yapılan bilgilendirmede ayrıca transfer kredisi özellikleri de müşterilere aktarılacak. 

İhtiyaç Kredisi ve Kredi Kartı Borçları Transfer Kredisi

İş Bankası geçmiş dönemlerde farklı bankalardan ihtiyaç kredisi kullanan yada kredi kartı borçları biriken müşterilerine de transfer kredisi olanağı sağlıyor. Bu iki alan için sağlanan transfer kredisinde 36 ay vadeli ödeme planı sunuluyor. 

TRANSFER KREDİSİ FAİZ ORANLARI

İş Bankası konut kredisi, ihtiyaç kredisi, kredi kartı yada taşıt kredisi borçları yapılandırma kredisi kullanacak olan müşterilerine yaptığı açıklamasında, “Borç transferi yaparak kullanacağınız Borç Kapatma Kredisi’ni size özel belirlenecek faiz oranları ile kolayca kullanabilirsiniz.” bilgisini verdi. 

Başvuru Şartları Neler?

Transfer kredisi kullanacaklardan talep edilen başvuru şartları; talep edilen htiyaç/Konut/Taşıt şartları doğrultusunda değerlendirilecektir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İş Bankası üzerinden borç transferi kullanacak olan bir müşteri başvurularını doğrudan kendilerine en yakın banka şubesinden yapabilir. Bunun yanında müşteriler internet bankacılığı yada mobil bankacılık üzerinden ön başvuruda bulunabilirler. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir