Yüksek Tutarda Kredi Çekmek İsteyenlere Garanti BBVA Bankası 125 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi Kullanma İmkanı Sundu!

60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı.

Yüksek Tutarda Kredi Çekmek İsteyenlere Garanti BBVA Bankası 125 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi Kullanma İmkanı Sundu!

60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. 125 bin liraya kadar 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı detayları haberimizde...

Yüksek tutarlı acil nakit para ihtiyacı olan kişilere Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampayası ile maksimum 60 ay vadeli olmak üzere 125 bin liraya kadar nakit para desteği imkanı sağladı. GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI LİSTESİ 2020Yapılan güncelleme ile kredi faiz oranları yükseldi. Garanti Bankası'da kredi faiz oranlarını yükselten bankalar arasında yer aldı. 

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları;15 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvuruları için yüzde 1.7725 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvuruları için yüzde 1.7550 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvuruları için yüzde 1.5975 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvuruları için yüzde 1.49100 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvuruları için yüzde 1.44125 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvuruları için yüzde 1.2960 AY VADELİ 100 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA Yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilere daha düşük faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunan Garanti Bankası 125 bin liraya kadar nakit kredi kullanma imkanı sundu.  Kampanyadan yararlanarak 60 ay vadeli 100 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 2 bin 690 lira olarak gerçekleşecek. Emlak365.com


Yorumlar (0)