Yüzde 0.64 Faiz Oranıyla Halkbank Banka Gayrimenkul Arsa Satış Kredisi

Halkbank banka gayrimenkul satışları kapsamında arsa satışı da yapıyor. Bankanın farklı illerde yer alan satılık arsalarından almak isteyen vatandaşlara ise yüzde 0.64 faiz oranıyla kredi imkanı sağlanıyor. Bankanın satışa çıkardığı arsalar için detayları ve sağladığı kredi olanaklarını tüm detaylarıyla haberimizde bulabilirsiniz.

Yüzde 0.64 Faiz Oranıyla Halkbank Banka Gayrimenkul Arsa Satış Kredisi

Banka gayrimenkul satışlarında yaz döneminde çok sayıda farklı ilan bulunuyor. 

Bu ilanların bir bölümü de Halkbank tarafından yayımlanıyor. Halkbank müşterilerine farklı illerde çeşitli taşınmaz satışı yapıyor. Bankanın satışa çıkardığı bu taşınmazlardan almak isteyecek vatandaşların nasıl bir süreç izleyeceklerini aktarıyoruz. 

HALKBANK'TAN ARSA SATIŞI

Bilindiği üzere bankalar kendilerine ait banka gayrimenkullerini açık artırma usulü ile satışa çıkarırlar. Devlet bankaları, kamu katılım bankaları, özel katılım bankaları ve özel bankaların tamamında yer alan bu banka gayrimenkul satışları başta konut üzerinden yapılıyor. 

Ancak çok sayıda banka konut satışlarının yanında işyeri, dükkan, mağaza ile arsa, arazi, tarla satışları da yapıyorlar. Bu satışlar güncel olarak bankaların resmi internet siteleri üzerinden satılıyor. 

Bankaların satışa çıkardığı bu taşınmazlardan alarak yatırım yapmak isteyen vatandaşların ilk tercihlerinden birisi de arsa satışı. Bu dönemde çeşitli illerde arsa satışı yapan bankaların başında da Halkbank geliyor. 

Kredi Faiz Oranı Yüzde 0.64

Halkbank resmi internet sitesi üzerinden duyurduğu banka arsa satışlarından almak isteyen vatandaşlara özel bir kredi imkanı sunuyor. Halkbank'ın banka gayrimenkul satışlarında sunulan arsa kredisinde faiz oranı yüzde 0.64.

Emlak365.com