Yüzde 0.79 Faizle 70.000 TL Anında Kredi Fırsatı Fibabanka'dan

Fibabanka anında kredi kampanyası ile müşterilerine şubeye gitmeden 70 bin TL'ye kadar kredi kullanımı sağlıyor. Fibabanka söz konusu kredisi için yüzde 0.79'dan başlayan oranlar sunarken kredi başvuruları SMS ve İnternet Bankacılığı üzerinden yapılıyor.

Yüzde 0.79 Faizle 70.000 TL Anında Kredi Fırsatı Fibabanka'dan

Yaz kredi kampanyaları kapsamında çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlara kredi sağlayan bankalardan birisi de Fİbabanka oldu. 

Fibabanka tarafından sağlanan ihtiyaç kredisinde en dikkat çeken detay ise faiz oranı. Banka müşterilerine şu dönemde en düşük faiz oranı olan yüzde 0.79'dan faiz imkanı sağlarken bu oran için bazı koşullar bulunuyor. 

FİBABANKA YAZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Fibabanka aracılığıyla ihtiyaçlarını gidermek isteyen vatandaşlara 3 farklı faiz oranı seçeneği sunuluyor. Banka bu seçenekleri vade sürecine göre belirlerken en düşük faiz oranı yüzde 0.79 en yüksek oran ise yüzde 1.20 olarak açıklandı. 

Müşteriler kredi kullanımlarını 12 -36 ay vade ile yapmak istediklerinde ödemelerini yüzde 0.79 faiz oranıyla yapacaklar. Eğer ödemeler 36 ay ile 60 ay vade arasında yapacaklarsa faiz oranı yüzde 0.99 yada 1.20 olarak uygulanacak. Bu faiz oranlarının belirlenmesinde müşterilerin bulunduğu kredi risk grubu da etkili olacak. 

Kredi Özellikleri

Fibabanka tarafından sağlanan bu kredi imkanlarının dışında yer alan özellikler ise şunlar;

* Kredi kullanım limiti: Fibabanka müşterilerine en az 1000 TL en fazla ise 70 bin TL kredi imkanı sunuyor.

* Ödeme süreci: Kredi ödemeleri en uzun 60 ay vade ile yapılabiliyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kredi başvurularına ilişkin Fibabanka resmi internet sitesi üzerinden Şube, Mobil ve İnternet Bankacılığı kanalları veya 444 88 88 Telefon Bankacılığı’ndan başvularını yapabileceğini açıkladı. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)