Yüzde 0.95 ve Yüzde 0.99 Faiz Oranlarıyla Borç Transferi Yapılandırma Kredisi

Borç yapılandırma kredisi için yeni kampanya duyuran iki bankanın borç transferi yapılandırma kredisinin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte borcunu tek bir bankada toplamak isteyen vatandaşlara sunulan o imkanlar.

Yüzde 0.95 ve Yüzde 0.99 Faiz Oranlarıyla Borç Transferi Yapılandırma Kredisi

QNB Finansban ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 2020 yılı borç transferi yapılandırma kredisi faiz oranları ve ödeme planına ilişkin ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

YÜZDE 0.95 FAİZ ORANIYLA BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 2019 yılı sona ermeden önce yayımladığı bir duyuru ile 2020 yılında yüzde 0.95 faiz oranlarıyla borç transferi yapılandırma kredisi sağlayacağını duyurdu. 

Banka tarafından sağlanan kredi kampanyasında müşterilere ayrıca 60 ay vade seçeeceği sunulacağı açıkladı. Dosya masrafı olmayan söz konusu borç transferi yapılandırma kredisinde ayrıca isteyen vatandaşlarını 3 ay ertelemeli olarak yapabiliyor. Banka tarafından sağlanan en yüksek kredi tutarı ise 50 bin TL.

Kredi başvurularında ayrıca vatandaşların 18 yaşından büyük olması ve 65 yaşından küçük olması isteniyor. Kredi onayı alan kişiler kredi taksit ödemelerini CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM'lerinden gerçekleştirecek. 

TEB 10 Bin TL Borç Yapılandırma Kredisi için Paylaşılan Örnek Ödeme Tablosu için TIKLAYINIZ

YÜZDE 0.99 FAİZ ORANIYLA YAPILANDIRMA KREDİSİ

Yapılandırma kredisi sağlayan bir diğer banka ise QNB Finansbank.

QNB Finansbank'ta kendi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile yüzde 0.99 faiz oranıyla borç transferi yapılandırma kredisi sağladığını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada,bu borç transferi kredisi için vatandaşların 60 aya kadar vade seçeneğinden faydalanabilecekleri ifade edildi. 

Banka tarafından sağlanan borç yapılandırma kredisinde en önemli detay ise belirtilen faiz oranlarının, kredi kullanacak olan kişinin kredi notuna göre belirlenecek olması. Bu çerçevede kredi notu yüksek olan vatandaşlar kredilerini yüzde 0.99 faiz oranıyla kullanabilecekler. Ancak kredi notu düşük olan vatandaşlar için faiz oranı artacak.

QNB Finansbank 10 Bin TL Borç Yapılandırma Kredisi için Paylaşılan Örnek Ödeme Tablosu için TIKLAYINIZ

Bankaların Kredi Haberlerini Yakından Takip Edin

Kredi Haberlerini Yakından Takip Etmek için

İnstagram Hesabımız için TIKLAYIN

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

lak365.com

Yorumlar (9)
Misafir5 1 yıl önce
Kredi kartı borcumuzu ödemek için krediye başvuruyoruz neymiş efendim puanınız düşük.Şimdi ödeme yapamıyorum kredi verin ki düşük taksitlerle ödeyelim.Bankalar bizlerin takibi düşüp,icralık olmamımızı istiyorlar.Özelliklede devlet bankaları....
Mustafa 1 yıl önce
Kamu bankalarından 0.79 yapılandırma bekliyoruz. Lütfen herkese aynı imkanları sunsunlar.
arslan mehmet 1 yıl önce
sicil affı olmadan kimse kredi çekemez adam emekli maaşını aktaracak sicili bozuk diye kredi vermiyor
Cok mu lazim 1 yıl önce
Mevcutta kredisi olan kisinin notu bu nedenle zaten düsuk.Dalga mi geciyorlar ne? Ev kredim var 9 aydir oduyorum 1365 ten bu ay 1400 kusure cikti. Maasimin 3 te biri ile kredi oduyorum ve eşimde calisiyor. Resmen kredi notu diye insanlari dudukluyorlat
Hadi bi daha yapılandırma 1 yıl önce
0.79 dan kredi yapılandırması istiyoruz.Lütfen sesimizi duyun
Hilâl 1 yıl önce
Biran önce sicil affı olmalı.işveren olarak biz zor duruma düştük
Nermin 1 yıl önce
0.79 Yapılandırma istiyoruz
RECE 1 yıl önce
yapilandirma
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın