Ziraat Bankası Asgari Ücret İle Çalışanlara Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı!

Şu anda en uygun kredi veren banka unvanını elinde bulunduran Ziraat Bankası en ucuz ihtiyaç kredisi seçeneklerini sunuyor.

Ziraat Bankası Asgari Ücret İle Çalışanlara Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı!

Şu anda en uygun kredi veren banka unvanını elinde bulunduran Ziraat Bankası en ucuz ihtiyaç kredisi seçeneklerini sunuyor. İşte özel kredi kampanyaları!

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. En uygun ihtiyaç kredisi veren banka olmayı başaran Ziraat Bankası acil paraya ihtiyacım var diyen müşterilerine çeşitli seçenekler sunuyor. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası Bayram öncesi harcamalar ve bayramda yapılacak olan harcamalar için paraya ihtiyacım var diyen müşterilerine kolaylık sunan Ziraat Bankası çalışanın artısı tüketici kredisi paketi ile düşük faizle kredi kullanma imkanı sunuyor. Kampanya özel olarak Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.90 seviyesine çekilirken bu oran sayesinde Ziraat Bankası en uygun ihtiyaç kredisi veren banka olmayı başarmış durumda. Ayda sadece 307 liradan başlayan taksitlerle 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunan banka 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. 

Kredi vadesi uzadıkça aylık taksit tutarı düşerken ne yazık ki ödenen toplam borç faizi yükseldiği için kredi vadesini belirlerken son derece dikkatli olunması gerekiyor. Örneğin 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 307,51 lira olarak gerçekleşirken toplam kredi geri ödemesi ise 18 bin 450 lira olarak gerçekleşiyor. 48 ay vadeli 10 bin lira kredi için ise aylık kredi ödemesi 344.87 liraya çıkarken toplam kredi geri ödemesi ise 16 bin 553 liraya geriliyor. Yani toplamda bankaya yaklaşık 1.900 liralık faiz ödeme yükünden kurtulmuş oluyorsunuz. Bu nedenle kredi vadesi belirlerken mümkün olduğunca vadeyi kısa tutatarak ödenen toplam faiz yükünün azaltılmasının amaçlanması gerekiyor. Şu anda en eygun ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.90 olarak uygulanırken bankalar 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına olanak sağlıyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)