Ziraat Bankası Ayda 200 TL Taksitle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Veriyor! Başvuru Rekoru Kırıldı

Acil nakit ihtiyacı yaşayıp hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara Ziraat Bankası tarafından yeni bir imkan tanındı.

Ziraat Bankası Ayda 200 TL Taksitle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Veriyor! Başvuru Rekoru Kırıldı

Acil nakit ihtiyacı yaşayıp hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara Ziraat Bankası tarafından yeni bir imkan tanındı. Ziraat Bankası kolay kredi kapsamında müşterilerine ayda sadece 200 TL taksitle 5.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor.

36 ay vade imkanı ve esnek ödeme seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını ATM, internet bankacılığı, mobil şuve ve telefon bankacılığı ile yapabiliyorlar. Koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşlar ekonomik olarak çok daha zorlanacakları bir serece giriyorlar. Çok sayıda işletme bu akşamdan itibaren kapatılacak. Bu nedenle bankaların uygun ihtiyaç kredileri vatandaşların gereksinimlerine cevap verecek. Bu kredi kampanyalarından birisine de Ziraat Bankası imza attı. Ziraat Bankası tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklamasına göre müşterilere 5.000 TL kredi verilecek. Başvuru alınırken herhangi bir şart aranmayacak olan bu kredi kampanyasına çok yoğun bir talep gösterilmeye başlandı.Ziraat Bankası müşterileri ihtiyaçlarını karşılamak ve zor durumda kalmamak için kullanacakları 5.000 TL ihtiyaç kredisinin özelliklerini araştırmaya başladılar. Bu kredi için müşteriler aylık 192 TL gibi oldukça düşük bir kredi taksiti ile karşılaşacaklar. Peki Ziraat Bankası 5.000 TL ihtiyaç kredisi şartları nelerdir? Kimlere bu kredi verilmektedir? Kimler Ziraat Bankası'ndan kolay 5.000 TL kredi alabilir?ZİRAAT BANKASI 5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?-Esnek ödeme imkanı

-36 aya kadar vade seçeneği

-Teminat istenmemektedir

-Hayat Sigortası ürünü sunulmaktadırZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESPALAMAZiraat Bankası'ndan 36 ay vadeli 5.000 Tlihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,75 kredi faizi uygulanıyor. Bu krediyi kullanan müşteriler bankaya her ay 199 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 28 oluyor. Merkez Bankası'nın faiz artırımı nedeniyle Ziraat Bankası kredi faizlerinde bir miktar yükselmeye gitti.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu bankanın tüm kanallarından yapılabilmektedir. Vatandaşlar bu kredi başvurusunu için Ziraat Bankası ATM'leri, mobil şube, internet şubesi, telefon bankacılığı ve banka şubeleri üzerinden yapabilmektedirler.Emlak365.com


Yorumlar (0)