Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi İle Çalışanlara Özel Kredi Desteği!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için Ziraat Bankası kredi paketleri ile destek sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası çalışanın artısı tüketici kredisi paketi ile çalışanlara özel nakit para desteği sundu. Kampanyanın detayları ve kredi hesaplama işlemleri!

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi İle Çalışanlara Özel Kredi Desteği!

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası kredi kampanyaları ile yakından takip edilmeye devam ediyor. Pandemi döneminde sağlamış olduğu ucuz destek kredisi paketleri ile vatandaşın en büyük  destekçisi olan Ziraat Bankası 2021 yılına da hızlı bir giriş yaptı. 

ZİRAAT BANKASI ÇALIŞANIN ARTISI TÜKETİCİ KREDİSİ! 

Pandemi döneminde vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artarken Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketleri ile öne çıkmayı başarmıştı. 2020 yılının Nisan ayında verilmeye başlanan 0.49 faiz oranlı 6 ay ertelemeli 10000 TL temel ihtiyaç destek kredisi başvuru rekoru kırarken ardından başlatılan sosyal destek kredi paketleri ile de çıkışını sürdürmüştü. 

Temmuz ayından itibaren ise Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından başlatılan parasal sıkılaşma politikası sonrasında kredi faizleri yükselmeye başlamıştı. Bu süreçte ne yazık ki Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı da ne yazık ki yükseldi. Ocak 2021 tarihi itibari ile Ziraat Bankası tarafından çalışanlara özel verilen ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.69 olarak güncellendi. 

36 AY VADELİ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

36 ay vadeli 10 bin liranın ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı yüzde 1.69 oranı üzerinden hesaplandığında aylık 394,09 TL olarak ödenecek. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin başvuruları Ziraat Bankası şubeleri ve Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden hemen başvur butonu üzerinden online olarak yapılabilecek. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)