Ziraat Bankası Günde 15 Liraya 12.000 TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 12 bin TL kredi kullanımı günde 15 TL'ye ödenebilecek. Bankanın sunduğu ödeme seçenekleri ev diğer kredi özellikleri ise yenilendi. İşte Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi detayları.

Ziraat Bankası Günde 15 Liraya 12.000 TL İhtiyaç Kredisi Veriyor
Ramazan ayı içerisinde nakit ihtiyacı olanlar, çeşitli alanlarda kullanmak üzere ihtiyaç kredisi çekecekler için Ziraat Bankası kampanya şartlarını yeniledi. Bankanın standart kredi kampanyası dışında sunduğu maaş müşterilerine özel kampanyası ise daha esnek ödeme seçenekleri sunuyor.

Kamu kurumlarında çalışan memurlar, özel sektörün farklı alanlarında görev alan işçi ve diğer vasıflı personeller ile emekliler maaşlarını Ziraat Bankası'ndan almaları durumunda daha uygun maliyetlerle kredi kullanabilecekler.

ZİRAAT BANKASI'NDAN 2 AYI İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası'nın Nisan ayı içerisinde sunduğu iki farklı kredi paketi bulunuyor.

Birinci paket yukarıda bahsettiğimiz memurlar, emekliler ve özel sektör çalışanları için sunuluyor. Vatandaşlar aylık maaşlarını Ziraat Bankası'ndan almaları durumunda bankanın sunduğu kredi olanaklarından yararlanabilecekler. Bu kredi paketinde Ziraat Bankası aylık yüzde 1.51 faiz oranı sunuyor.

Ziraat Bankası'nın nisan ayı içerisinde sunduğu diğer kredi paketi ise standart kredi kullanımları için. Ziraat Bankası müşterisi olsun olmasın tüm vatandaşlar için sağlanan bu ihtiyaç kredisinde aylık faiz oranı yüzde 1.54 olarak uygulanıyor. Banka, diğer kredi paketined sunduğu esnek ödeme seçeneklerini ikinci kredi paketinde de sunuyor.

KREDİ ÇEKECEKLER İÇİN ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ziraat Bankası'nın müşterilerine sunduğu en önemli imkanların başında esnek ödeme seçenekleri geliyor. Bankanın sunduğu kredi limitleri kapsamında 3.000 TL'den 100.00 TL'ye kadar kredi kullanacak olan tüm müşteriler kendi kazanç tablolarına göre bir ödeme planı oluşturabilirler.

Bankanın sağladığı en önemli özellik aylık eşit taksitli ödeme planı yerine daha uzun aralıklarla kredi ödemesi. Örneğin müşteriler kredilerini 36 ay vadede ödeyebilir ancak ödemelerini 2 ayda bir yapabilirler. Talep eden müşteriler için banka ayrıca 3 ayda bir ödeme seçeneği de sunuyor.

Gelir durumları düzenli olmayanlar için ise belli bir miktar ön ödemeli geri kalan tutarın taksitle ödenmesi gibi seçenekler de var. Bu durumların dışında müşteriler giderek artan tutarlı taksitli yada giderek artan tutarlı taksitli ödeme seçenekleri ile kredilerini kullanabilirler.

15 TL'YE 12.000 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİZiraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri 12.000 TL ihtiyaç kredisi çektiğinde geri ödemeleri 36 ay vadeli ödeme planında aylık 456 TL taksitle yapacaklar. Geri ödemeler günde 15 TL'lik ödeme planıyla tamamlanabilecek.
Yorumlar (0)