Ziraat Bankası Günde 8 TL Taksitle 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı!

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları düştü! Ziraat Bankası kampanyalar kapsamında daha uygun koşullarda acil nakit para ihtiyacı olan kişilere destek veriyor.

Ziraat Bankası Günde 8 TL Taksitle 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı!

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları düştü! Ziraat Bankası kampanyalar kapsamında daha uygun koşullarda acil nakit para ihtiyacı olan kişilere destek veriyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ne kadar? Ziraat ihtiyaç kredisi hesaplama, faiz oranları 2019 ve Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi detayları haberimizde!

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi kullanmak isteyen kişilere düşük faiz oranları ile nakit para ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sunuyor. Ziraat  Bankası Kredi Kampanyası Ziraat Bankası kredi kampanyası ile düşük faiz oranları ile nakit ihtiyaçlarını giderme fırsatı sundu. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketinde 60 ay vadeli kredi seçeneği sunuluyor. 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketi sayesinde uzun vadelerle düşük aylık taksit miktarları ile kredi çekilmesine olanak sağlanıyor. Ziraat Bankası Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formu (banka tarafından kredi başvurusu esnasında verilmektedir)Kredi çekmek istiyorum diyen kişinin nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,İhtiyaç kredisi çekecek olan kişiye ait çalışma durumuna göre gelir belgesi,Duruma göre şubece istenebilecek diğer belgelerİhtiyaç Kredisi Hesaplama 2019Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi ile 60 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin aylık ödemeleri 250 lira günlük ödemeleri 8 TL olarak hesaplanıyor. 

En Ucuz İhtiyaç Kredisi Veren Banka Hangisi?Şu anda en uygun kredi veren banka yüzde 1.18 oranı ile TEB olarak öne çıkıyor. En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren İlk 10 Banka ve Güncel Faiz Oranları Listesi! TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı % 1.18ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Yüzde 1.19QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı % 1.19 Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı % 1.19 (sadece 12 ay vadel ihtiyaç kredisi için geçerli)Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı  % 1.24Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı % 1.25 (Maaş müşterisi olmayan kişiler için yüzde 1.35 olarak uygulanacak)Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı % 1.25 (Maaş müşterisi olmayan kişiler için yüzde 1.35 olarak uygulanacak)Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı % 1.25 (Maaş müşterisi olmayan kişiler için yüzde 1.35 olarak uygulanacak)Türkiye Finans katılım bankası ihtiyaç finansmanı oranı 1,29Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı % 1.29EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)