Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Faizlerinde Son Durum

Bankaların kredi paketlerini kullanarak ev almak isteyen, araba almak isteyen yada çeşitli ihtiyaçları kapsamında nakit kredi kullanmak isteyenler için kamu bankaları özel olanaklar sunuyorlar.

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Faizlerinde Son Durum
Bankaların kredi paketlerini kullanarak ev almak isteyen, araba almak isteyen yada çeşitli ihtiyaçları kapsamında nakit kredi kullanmak isteyenler için kamu bankaları özel olanaklar sunuyorlar. Banka müşterilerine ve banka müşterisi olmayanlara farklı kredi paketleri sunan bankaların güncel ve en uygun oranlarını derledik.

KAMU BANKALARINDAN KREDİ FAİZ HAMLESİ

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank öncelikle maaş müşterisi olanlara durumlarına göre paketleri sunuyorlar. Ziraat Bankası ve Halkbank kamu çalışanlarına, özel sektör çalışanlarına ve emeklilere aylık gelir durumlarına göre kredi paketleri sunuyorlar. Bunun dışlında alınacak evin, arabanın durumuna göre çeşitli kredi paketleri yer alıyor.

Bu kredi paketlerinde en önemli etmen ise faiz oranları. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank tarafından açıklanan faiz oranları çoğu kredi paketinde aynı oranda uygulanıyor. Ancak bankalar maaş müşterilerine yada olacak olan vatandaşlara ek olanaklar kredi sağlıyor.

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank hem müşterilerine hemde müşterisi olmayanlara özel sağladıkları kredi paketlerinde güncellemelere gittiler. 3 bankada tüm kredi olanaklarında faizleri yeniledi. Bankaların yeni faizlerini ve kredi paketlerinde oluşan son durumu derledik.

KONUT, TAŞIT VE İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Devlet bankalarının sağladığı kredi olanakları ile ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için Mart ayının ortası itibariyle ilan edilen güncel oranlar aşağıda liste halinde sizlerle.

Ziraat Bankası Konut, Taşıt ve İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.54

60 ay vadeli taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.54

120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı yüzde 1.37

Vakıfbank Konut, Taşıt ve İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.42

60 ay vadeli taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.34

120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı yüzde 1.32

Halk Bankası Konut, Taşıt ve İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.54

60 ay vadeli taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.56

120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı yüzde 1.38

KAMU BANKALARININ EK KREDİ KAMPANYALARI

Yukarıda yer alan faiz oranları standart kredi faiz oranlarıdır. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank bu oranların dışında müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredisi faizleri sunabilirler.
Yorumlar (0)