Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Aylık 375 TL Taksitle 10000 TL Sosyal Hayatı Destek Kredisi

Pandemi döneminde vatandaşın en büyük destekçisi olan kamu bankaları Aralık ayına özel olarak sosyal hayatı destek kredi paketi için güncellemeye gitti.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Aylık 375 TL Taksitle 10000 TL Sosyal Hayatı Destek Kredisi
Pandemi döneminde vatandaşın en büyük destekçisi olan kamu bankaları Aralık ayına özel olarak sosyal hayatı destek kredi paketi için güncellemeye gitti. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank 10 bin TL kredi kampanyası detayları haberimizde...

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank pandemi döneminde vermiş olduğu ucuz kredi destekleri sayesinde vatandaşın en büyük destekçisi olmuştu. Süreçte özellikle de sosyal hayatı destek kredi paketleri büyük ilgi görmüştü.

Aralık ayına özel olarak 3 kamu bankası kredi faiz oranlarını güncelledi ve yeni başvuruları bu oranlar üzerinden kabul etmeye başladı. İşte kamu bankaları tarafından verilen sosyal hayatı destek kredisi kampanya detayları...

ZİRAAT BANKASI 10000 TL SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ KAMPANYASI ARALIK 2020

Toplamda 30 bin liraya kadar limit belirleyen Ziraat Bankası mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri gibi ihtiyaçları için anlaşmalı firmalar üzerinden satın alacakları faturalı alışverişleri için kredi çekebilecekler.

Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 375,40 TL olarak gerçekleşecek. Ziraat Bankası sosyal hayatı destek kredisi başvurusu ise Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kabul edilecek.

VAKIFBANK 10000 TL SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ KAMPANYASI ARALIK 2020

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank 10 bin TL sosyal hayatı destek kredisi kampanyası için yüzde 1.44 oranı ile kredi desteği sağlıyor.

Kampanyadan yararlanan kişilerin aylık taksit tutarları 375,40 lira olarak gerçekleşirken banka tarafından yapılan açıklamada "Anlaşmalı olduğumuz yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya - seramik - kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet firmalarından alışveriş yaparak harcama tutarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir" ifadelerine yer verildi.

HALKBANK 10000 TL SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ KAMPANYASI ARALIK 2020

En çok kredi veren bankalar arasında yer alan Halkbank sosyal hayatı destek kredisi kampanyası kapsamında 30 bin liraya kadar nakit para desteği sunuyor.

Faturalı alışveriş yapan kişilere sunulan destek paketinde Halkbank anlaşmalı firmalar üzerinden alışveriş yapan kişilere yüzde 1,44 oranı ile diğer kişilere ise yüzde 1,74 oranı ile kredi çekme imkanı sunulurken kredi başvuruları Halkbank şubeleri üzerinden alınıyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)