Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Emeklilerin nakit para ihtiyaçları pandemi ile beraber artarken kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. Emeklilere özel kredi veren bankalar hangisi, Ziraat Bankası emekliye kredi kampanyası başvuru şartları neler, Halkbank emekli kredisi başvurusu nereden, nasıl yapılır?

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Koronavirüs salgını nedeni ile ekonomide yaşanan dalgalanma tüm vatandaşları olduğu gibi evde kalma yasaklarından en çok etkilenen emeklileri de olumsuz etkilemişti. Emeklilere özel destek kredisi beklentileri pandemi sürecinde artmış ve faizsiz ihtiyaç kredisi müjdesi beklenmeye başlanmıştı. 

ZİRAAT BANKASI EMEKLİYE KREDİ BAŞVURUSU:: EMEKLİNİN ARTISI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Devlet bankası olmasının yanı sıra Türkiye'nin en büyük bankası olması ile de öne çıkan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan emeklinin artısı kredi paketi ile emeklilere özel nakit para desteği sunacağını duyurdu. Ziraat Bankası emeklinin artısı tüketici kredisi paketinde emeklilere özel olarak düşük faiz oranı ile 36 ay vadeli kredi desteği sağlanacağı ilan edildi. 

Ziraat Bankası emekliye kredi paketinde ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,51 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık kredi taksit ödemesi 380,58 lira olarak gerçekleşiyor. 

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE 125 BİN TL NAKİT PARA DESTEĞİ 

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi veren bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.51 olarak uygulanırken 125 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çerekek kredilerini hemen bugün alarak ödemelerini ise zorlanmadan taksitle yapma imkanına kavuşuyorlar. 

Vakıfbank emekli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamınad 36 ay vadeli 50 bin lira ihtyiaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödeme tutarı ise bin 902 TL olarak gerçekleşecek.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE 100 BİN LİRA KREDİ KULLANMA İMKANI SUNUYOR! 

Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde mutlu emekli kredi kampanyasına özel olarak 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulurken ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1,58 olarak belirlendi. 100 bin lira ihtiyaç kredisi çeken bir emeklinin 36 ay vadeli kredi paketindeki ödeme tutarı 3 bin 858 lira olarak gerçekleşecek.

Yorumlar (0)