Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi: Çalışanlara ve Emeklilere 380TL Taksitle 10 Bin TL Kredi

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası paraya ihtiyacı olan çalışanlara ve emeklilere yönelik ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Ziraat Bankası çalışanın artısı ve emeklinin artısı tüketici kredisi paketinde sunulan faiz oranları ve kredi başvuru şartları haberimizde...

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi: Çalışanlara ve Emeklilere 380TL Taksitle 10 Bin TL Kredi

Pandemi döneminde vatandaşların nakit paraya olan ihtiyaçları her geçen gün artmaya devam ederken bankaların kredi kampanyaları da yakından takip ediliyor. Kamu bankaları arasında yer alması ve Türkiye'nin en büyük bankası olması nedeni ile en çok tercih edilen bankalar arasına giren Ziraat Bankası tüketici kredisi kampanyasını duyurdu. 

Başlatılan kampanya kapsamında Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı güncellenirken yine hem çalışanlara hem de emeklilere yönelik kredi kullanma imkanı sunuldu. 

ZİRAAT BANKASI ÇALIŞANIN ARTISI VE EMEKLİNİN ARTISI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Hem çalışanlara hem de emeklilere özel ihityaç kredisi kampanyası düzenleyen Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak yüzde 1,51 rakamını uyguluyor. Düzenlenen kampanya kapsamımda 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 380,58 lira olarak gerçekleşiyor. 

Kredi notu yüksek olan kişilere kolay kredi onayı veren Ziraat Bankası kredi limiti olarak ise kişinin maaşına ve aylık belgelenebilir gelirine göre hesaplanıyor. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin bankanın şubesinden size verilecek olan başvuru formuna ek olarak kimlik belgesi ve gelir belgesinin sunulması yeterli oluyor.Ziraat Bakası ihtiyaç kredisi başvurusu tüm Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapılabileceği gibi yine internet sitesi, internet şubesi ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılabiliyor.

Yorumlar (0)