Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Güncel Faiz Oranları, Gerekli Belgeler ve Kredi Hesaplama

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası cazip kredi seçenekleri ile müşterilerini desteklemeye devam ediyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Güncel Faiz Oranları, Gerekli Belgeler ve Kredi Hesaplama

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası cazip kredi seçenekleri ile müşterilerini desteklemeye devam ediyor. Güncel kredi kampanyaları ile taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi paketleri sunan bankada özellikle de ihtiyaç kredisi paketleri yoğun ilgi görüyor. İşte Ziraat Bankası kredi başvurusu için gerekli belgeler, kredi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi hesaplama ekranı!

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları ile maaş müşterilerine yüzde 1.25 faiz oranı ile diğer kişilere ise yüzde 1.35 faiz oranı ile kredi desteği sağlıyor. Ziraat Bankası Maaş Müşterisi İhtiyaç Kredisi Kampanyası Maaşını Ziraat Bankası şubeleri üzerinden alan kişilere ise yüzde 1.25 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veriliyor. 

Ziraat Bankası İpotekli Bireysel Finansman Kredisi Kampanyası İpotek göstererek daha düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için Ziraat Bankası ipotekli bireysel finansman kredi desteği veriyor. Söz konusu kampanya kapsamında yüzde 1.24 faiz oranı ile kredi desteği sağlanıyor. 

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Kampanyası Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketinde 60 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunarken kredi faiz oranı yüzde 1.35 olarak uygulanıyor. Bu paketten yararlanarak kredi çeken kişilerin aylık ödemeleri ise 60 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kampanyası için 261,83 lira olarak gerçekleşiyor. 

 Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyaları Çalışanın artısı tüketici kredisiEmeklinin artısı tüketici kredisi Tüketici kredisi Tüketici ürün paketi Ziraat Bankası Kredi Başvurusu İçin Gerekli BelgelerZiraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formu (Ziraat Bankası şubeleri tarafından başvuru esnasında verilmektedir)Kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport fotokopisi)Gelir belgesi Şube tarafından talep edilebilecek diğer belgeler EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)