Ziraat Bankası Konut, Taşıt ve İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ile En Uygun Kredi Hesaplama!

Bankaların faiz oranları düşerken şu anda en uygun kredi veren banka Ziraat Bankası olarak öne çıkıyor.

Ziraat Bankası Konut, Taşıt ve İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ile En Uygun Kredi Hesaplama!

Bankaların faiz oranları düşerken şu anda en uygun kredi veren banka Ziraat Bankası olarak öne çıkıyor. Ziraat Bankası kredi oranları ve güncel kredi kampanyaları ile ihtiyaç kredisi hesaplama, taşıt kredisi hesaplama ve konut kredisi hesaplama işlemleri haberimizde!

Bankaların faiz indirimleri devam ederken en uygun kredi yine kamu bankaları tarafından veriliyor. Ziraat Bankası daha düşük kredi masrafı tahsil etmesi ve diğer bankalara oranla daha kolay kredi onayı vermesi nedeni ile tercih ediliyor. Ziraat Bankası 0,49 ve 0,69 faiz oranı ile taşıt kredisi kampanyası başlatırken bu oranlar sadece anlaşmalı araba markaları için geçerliydi. Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Taşıt Kredisi Hesaplama Ziraat Bankası internet sitesinde ilk olarak oran 0,99 olarak görüntülenirken ardından gelen yeni güncellemi ile faiz oranı yeniden 1,25 seviyesine çekildi. Anlaşmalı bankalardan kredi çeken kişiler için ise 50 bin liralık 60 ay vadeli araç kredisi aylık taksit tutarı 991 liraya geriledi. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve İhtiyaç Kredisi Hesaplama Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı seçilen kredi türüne göre belirleniyor. Ziraat Bankası çalışanın artısı tüketici kredisi paketinde Ziraat Bankası maaş müşterisi olan kişiler için yüzde 1,25 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veriliyor. Banka en fazla 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veriyor. 1,25 faiz oranı ile 60 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri 253 liraya denk geliyor. 

Diğer kişiler için ise ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,35 olarak uygulanıyor. Bu durumda aynı kredinin aylık ödemesi 261 liraya çıkıyor. 

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı ve Konut Kredisi Hesaplama Banka normal konut kredisi paketinde faiz oranını yüzde 0,99 olarak uyguluyor. Yani kendi istediği konutu satın almak isteyen kişiler 0,99 faiz oranı ile Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu yapıyor. Bu durumda 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri 1.427 liraya denk geliyor. 

Ziraat Bankası anlaşmalı konut projeleri için ise yüzde 0,79 faiz oranı ile konut kredisi veriyor. Bu durumda aynı kredi tutarı için aylık ödeme tutarı 1.292 liraya düşüyor. 

Bankaların kredi oranlarında yaşanan gelişmeleri takip etmek isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com
Yorumlar (0)