Ziraat Bankası Pandemi Destek Kredisi: Günde 6 Lira Taksitle 5 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredi Kampanyası

Tam kapanma sonrasında vatandaşın gelir kaybı artarken nakit para ihtiyaçları için yüksek kredi faiz oranları rakamlarına rağmen kredi talepleri tüm hızı ile devam ediyor. Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketi ile acil nakit paraya ihtiyacı olanlara 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi veriyor! Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, başvuru ekranı ve kredi hesaplama tablosu ile 36 ay vadeli 5 bin lira kredinin toplam faizi ne kadar?

Ziraat Bankası Pandemi Destek Kredisi: Günde 6 Lira Taksitle 5 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredi Kampanyası

Koronavirüs salgını nedeni ile ekonomide yaşanan dalgalanma ne yazık ki en çok asgari ücretli çalışanları, dar geliril aileleri ve emeklileri olumsuz etkiledi. Süreçte bankaların yükselen faiz oranlarına rağmen kredi kullanımı hız kesmedi ve acil paraya ihtiyacım var diyenler yine banka kredilerini tercih etti. 

Vatandaş zorunlu kısıtlama döneminde artan gıda harcamaları ve fatura giderleri için zorunlu olarak kredi kullanmak zorunda kalırken özellikle de ücretsiz izne çıkartılan ya da işyerleri zorunlu olarak kapatılan kişilerin nakit paraya olan ihtiyaçları arttı. Bankaların kredi kampanyalarını takip eden vatandaşlar için bir destek kredisi kampanyası da Ziraat Bankası tarafından başlatıldı.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI: ÇALIŞANLARA VE EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ DESTEĞİ! 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketinde emeklinin artısı ve çalışanın artısı tüketici kredisi paketleri ile aylık yüzde 1.51 faiz oranı ile 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunuldu. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 36 ay vadeli 5 bin lira kredi kullanmaları durumunda aylık taksit tutarları 190 liraya gelirken günlük taksit tutarları ise 6 lira civarına gelecek. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvuruları kabul edilmeye devam edilirken pandemi nedeni ile Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden ve Ziraat Bankası mobil şube uygulaması üzerinden de online ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli belgeler bankadan temin edilecek olan ihtiyaç kredisi başvuru formu, kimlik belgesi ya da ehliyetin fotokopisi, aylık gelir belgesini gösteren belge ve adres gösterir belge olarak yer almaktadır.

Yorumlar (1)
Celil karaca 2 hafta önce
Neden devletimiz faize bulaştırmak zorunda bizi .faiz yiyen kişi Allaha savaş açmıştır .ve daha ağır ithamlari var dinimiz öyle emreder.6 bin TL alıp 6 bin TL ödemek iistiyorum.faizin azida çoğuda haramdır