Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası 10.000 Kredi Veriyor! İşte Koşullar Nisan 2021

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası ister maaş müşterisi olsun ister banka müşterisi olmasın nakit ihtiyacı olanlara Nisan 2021 döneminde en uygun kredi olanaklarını sunuyorlar. Bu üç kamu bankasının 10.000 TL kredisini kullanmak için ise şartların sağlanması gerekiyor.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası 10.000 Kredi Veriyor! İşte Koşullar Nisan 2021
Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası 10.000 TL ihtiyaç kredisi olanakları Nisan 2021 döneminin en uygun kredi maliyetlerine sahip. Özel bankaların ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarını çok yüksek seviyeye taşımalarının ardından kamu bankalarının sunduğu oranlar ön plana çıktı.

Her bankanın ayrı ayrı sağladığı ihtiyaç kredisi için Vakıfbank'ın Nisan 2021 ortasında kampanyası bulunuyor. Halk Bankası ve Ziraat Bankası'da müşterilerine Vakıfbank'ın hemen ardından düşük faizli kredi sağlıyorlar. İşte 3 devlet bankasının 10.000 TL'lik kredi paketleri.

VAKIFBANK 67. YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI BAŞLATTI

Vakıfbank müşterilerine 67. yıl dönümüne özel kredi olanağı sunuyor. Bankanın sağladığı kredi kampanyasında tüm müşteriler, vatandaşlar faydalanabilir. Şart olmadan sunulan en düşük faizli kredi kampanyası konumunda olan Vakıfbank kredisinde sunulan özellikler şu şekilde;

Vakıfbank'ın 67. yıl kredi kampanyasında müşteriler 3.000 TL'den 125.00 TL'ye kadar kredi kullanabilirler. Kredi taleplerinde başvuruda bulunan kişilerin aylık gelir ve kredi notları belirleyici olacak. Bunun yanında banka 26 ay vade imkanı sunuyor.

Kredi Geri Ödemeleri

Kredi geri ödemelerinde vatandaşlara sunulan en önemli özellik aylık yüzde 1.51 seviyesinde olan kredi faiz oranı. Çok sayıda özel bankanın faiz oranının yüzde 1.60 bandının üzerinde olduğu bu süreçte Vakıfbank'ın kredi kampanyası ön sıralarda yer alıyor.

Vakıfbank kredi kullanacak olan müşterilerine ayrıca Aylık eşit taksitli, Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli olarak geri ödeyeme olanakları sağlıyor.

HALK BANKASI KREDİ KAMPANYASI

Halk Bankası müşterilerinin ihtiyaç kredisi taleplerini aylık yüzde 1.54'lük faiz oranıyla karşılıyor. 36 ay geri ödeme süreci ve 100.000 TL kredi limiti sağlayan bankanın kişiye özel kampanyaları bulunuyor.

Halk Bankası nisan ayında kamu çalışanlarına, memurlara, özel sektörde çalışanlara, emeklilere maaş müşterileri olmaları durumunda daha ucuz maliyetle kredi sağlıyor. Standart kredi faiz oranı yüzde 1.54 olarak uygulayan banka maaş müşterilerine daha esnek ödeme seçenekleri ile yüzde 1.51 faiz oranı uyguluyor.

ZİRAAT BANKASI KREDİ PAKETİ

Türkiye'nin en çok maaş müşterisi olan bankaları arasında ilk sırada bulunan Ziraat Bankası, maaş müşterilerine Halkbank'ta olduğu gibi düşük faiz sunuyor.

Ziraat Bankası'nın herkes için geçerli olan kredi paketinde aylık kredi faiz oranı yüzde 1.54 ancak maaş müşterileri için faiz oranı yüzde 1.51 olarak uygulanıyor. Bankanın kredi paketinde esnek ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme planı bulunuyor. Ayrıca müşteriler 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirler.

10.000 TL KREDİ ÖDEME PLANIZiraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası 10.000 TL ihtiyaç kredisi için ödeme planı yukarıda yer aldığı gibidi. Müşteriler kredi başvurularını 3 kamu bankasının mobil uygulaması, internet bankacılığı yada şubelerinden yapabilirler.
Yorumlar (0)