Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Bayram Kredisi Kampanyaları! Anında 3 Ay Ertelemeli 50 Bin TL Kredi

Devlet bankalarının ihtiyaç kredisi kampanyaları için başvurular tüm hızı ile devam ediyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank bayram kredisi ile 3 ay ödemesiz dönemli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulurken ertelemeli bayram kredisi çekmek isteyen kişilere uygun faiz oranları sunulmuş oldu. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi, Vakıfbank kredi başvurusu, Halkbank bayram kredisi kampanya detayları ile 3 ay ödemesiz dönemli, 36 ay ertelemeli 50 bin TL kredi hesaplama tablosu haberimizde! En uygun kredi hangi bankada?

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Bayram Kredisi Kampanyaları! Anında 3 Ay Ertelemeli 50 Bin TL Kredi

Merkez Bankası tarafından uygulamaya alınan parasal sıkılaşma politikası nedeni ile bankaların kredi faiz oranları yükselmeye devam ederken Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından açıklanan verilere göre yükselen faiz oranlarına rağmen vatandaşın kredi talebinde bir düşüş yaşanmadı. 

Özellikle de pandemi nedeni ile getirilen zorunlu kısıtlama kararları ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı artarken acil paraya ihtiyacım var  diyenler yüksek olan faiz oranlarına rağmen banka kredilerini kullanmaya devam etti. Süreçte bankaların bayram kredisi kampanyaları da vatandaşın kredi talebini destekledi. Özellikle de 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları ötelemeli nakit para imkanı sunduğu için tercih edildi. 

ZİRAAT BANKASI BAYRAM KREDİSİ VERİYOR MU? ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ MAYIS 2021 KAMPANYASI İLE FAİZ ORANLARI VE BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası pandemi döneminde vermiş olduğu ucuz kredi destekleri ile büyük yankı uyandırmış, yoğun kredi başvurusu almıştı. Ancak süreçte Merkez Bankası tarafından yapılan müdahaleler ve ucuz likidite musluklarını kapatması ile tüm bankalarda olduğu gibi Ziraat Bankası'nda da kredi faiz oranları yükselişe geçmişti. 

Ziraat Bankası Ramazan Bayramı için özel bir kredi kampanyası düzenlemezken ihtiyaç kredisi paketinde yer alan Çalışanın Artısı ihtiyaç kredisi kampanyası ve emeklinin artısı ihtiyaç kredisi kampanyasına devam etti. Bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,51 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 50 bin liralık ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 1.902,91 TL olarak gerçekleşecek. 

HALKBANK  BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI VAR MI, 36 AY VADELİ 50 BİN LİRA KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank hızlı kredi kampanyası ile 50 bin liraya kadar olan kredi başvurularında müşterilerine yüzde 1,54 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. 

Düzenlenen kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranı üzde 1,54 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 50 bin lira kredinin aylık taksit ödemesi bin 914 TL olarak gerçekleşecek. Halkbank ihtiyaç kredisi başvuruları Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Halkbank internet sitesi üzerinden yapılırken kredi ön onayı alan kişiler kredilerini Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilecekler. 

Kampanya kapsamında Halkbank ihtiyaç kredisi dosya masrafı ise 262,50 TL olarak uygulanacak. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 3 AY ERTELEMELİ BAYRAM KREDİSİ DESTEĞİ VAR MI?

Vakıfbank bu sene bayram kredisi yerine 67. yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası duyurken kampanya kapsamında ilk 3 ayı ödemesiz dönemli 125 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. 

Düzenlenen kampanyaya özel olarak ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,51 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 50 bin lira ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı bin 902 TL olarak gerçekleşecek. Vakıfbank SMS kredi başvurusu için de müşterilerine imkan sunarken cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne  aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik Numarası ve aylık gelir bilgilerini yazarak 5724’e sms gönderen kişiler kredi kullanma imkanı yakalayacaklar. 

Yorumlar (0)