Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Destek Kredisi Kampanyası: 0.88 Faizle 6 Ay Ertelemeli Günlük 15 TL Taksitle 10000 TL İhtiyaç Kredisi Desteği

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank vatandaşlara düzenledikleri kredi kampanyaları ile nakit para ve ucuz kredi desteği sağlamaya devam ediyor.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Destek Kredisi Kampanyası: 0.88 Faizle 6 Ay Ertelemeli Günlük 15 TL Taksitle 10000 TL İhtiyaç Kredisi Desteği

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank vatandaşlara düzenledikleri kredi kampanyaları ile nakit para ve ucuz kredi desteği sağlamaya devam ediyor. Kamu bankaları destek kredileri büyük ilgi görürken diğer bankalara oranla çok daha düşük faiz oranları ile verilmesi ve ertelemeli olarak kullandırılması büyük ilgi görüyor. İşte 6 ay ertelemeli, ödemesi 9. ayda başlayan düşük faizli Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank ihtiyaç destek kredisi kampanyası detayları!

Korona virüs salgını nedeniyle vatandaşların nakit para ihtiyacı her geçen gün artarken süreçte bankaların kredi faiz oranlarının yükselmesi de paraya ihtiyacı olanları zora soktu. Süreçte vatandaşın en büyük destekçisi ise kamu bankaları olarak öne çıkıyor. Devlet bankaları tarafından başlatılan destek kredileri başvuru rekoru kırarken bazı kampanyalara başvurluar halen devam ediyor. Söz konusu kampanya hakkında kamu bankalarından yeni güncelleme geldi ve faiz oranları değiştirildi. ZİRAAT BANKASI DESTEK KREDİSİ İLE 6 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE 10 BİN LİRA DESTEK! Ziraat Bankası tarafından pandemi dönemi sonrasında başlatılan destek kredileri arasında yer alan tatil destek kredisi paketi kapsamında 10 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği yüzde 0.88 faiz oranı ile veriliyor. Yapılan açıklamada anlaşmalı seyahat acentaları üzerinden tatil harcaması yapan kişilere 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunuluyor. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada "Kredinin 1. taksiti acente ve 2. taksiti banka tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık %0,88 oranına denk gelmektedir. Müşterilerimizin başvuruları acenteler tarafından Bankamıza iletilecektir, kredi değerlendirme sonucu müşterilerimize SMS olarak iletilecektir. Kredisi olumlu sonuçlanan müşterilerimizin başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde Ziraat Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile krediyi kullanması gerekmektedir" ifadelerine yer verildi. 

Düzenlenen kampanya kapsamında 10 bin lira kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri 440 TL ve günlük 14.67 TL olarak gerçekleşecek. VAKIFBANK 6 AY ERTELEMELİ TATİL KREDİSİ KAMPANYASI İLE 10000 TL DESTEK KREDİSİ Vakıfbank tarafından yapılan açıklama ile "Kredi tutarı asgari 2.500 TL, azami 10.000 TL olabilir. Tatil Destek Kredi Paketi’nin 1. ve 2. taksitleri banka ve ilgili firma tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9. aydan itibaren başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık %0,98 oranına denk gelmektedir" ifadeleri ile ilk 6 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere en düşük 2 bin 500 TL ve en yüksek 10 bin TL olmak üzere yüzde 0.98 oranı ile tatil destek kredisi vereceklerini ilan etti. 

Bankaların kredi kampanyalarını takip etmek isterseniz;Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ HALKBANK 6 AY ERTELEMELİ 10000 TL DESTEK KREDİSİ KAMPANYASI! Halkbank tarafından yapılan duyuru ile anlaşmalı seyahat acentaları üzerinden tatil paketi satın almak isteyen kişilere konaklama bedeli en az 8 bin TL olmak üzere 10 bin liraya kadar nakit para desteği verilmektedir. Verilecek olan kredinin yüzde 80'lik bölümü tur şirketine aktarılmakta olup kalan yüzde 20' lik bölüm ise tatile gidecek olan vatandaşın tatildeki nakit harcamaları için kendisine ödenmektedir. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler başvurularını tur şirketleri ya da Halkbank şubeleri üzerinden yapabilecekler. Emlak365.com


Yorumlar (0)