Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank Faturalı Alışveriş Yapanlara Yüzde 0.99 Faizli 343 TL Taksitle 10 Bin Lira İhtiyaç Destek Kredisi Veriyor!

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası bir kere daha vatandaşa destek elini uzattı ve düşük faizli kredi kampanyası başlattı. Sosyal Hayatı Destek Kredisi Kampanyası kapsamında faturalı alışveriş yapanlara yüzde 0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verilecek. Kampanyadan yararlanan kişiler aylık 343 lira taksitle 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanabilecek.İşte kampanya koşulları ve başvuru şartları...

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank Faturalı Alışveriş Yapanlara Yüzde 0.99 Faizli 343 TL Taksitle 10 Bin Lira İhtiyaç Destek Kredisi Veriyor!

Özellikle de pandemi döneminde emekliden çiftçiye, esnaftan asgari ücretli çalışanlara toplumun pek çok farklı kesminde yer alan milyonlarca kişiye kredi imkanı sunan Ziraat Bankası desteklerine devam ediyor. 

Pandemi nedeniyle daralan ekonomiyi canlandırmak için vatandaşa düşük faizli kredi veren Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank vatandaşa bu zor günlerinde maddi destek vermeyi sürdürüyor. Evlenmek isteyen, evini yenilemek isteyen kişilere yönelik olarak verilen destek kredisi ile faturalı alışveriş yapanlara kredi desteği sağlanıyor. 

SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ FATURALI ALIŞVERİŞ KREDİ NEDİR?

Korona virüs salgını nedeni ile daralan ekonomiyi canlandırmak amacı ile kamu bankaları tarafından verilen ucuz kredi desteğidir. Düzenlenen kampanya kapsamında 1 Haziran 2020 tarihi itibari ile kamu bankaları vatandaşlara düşük faizli ihtiyaç kredisi vermeye başlarken bu kredilerden biri da faturalı alışveriş kredisi olarak öne çıkmaktadır. Bu kredi paketi kapsamında faturalı alışveriş yapan kişilere düşük faizli finansman desteği sağlanmakta, bu sayede vatandaşın ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılanmasına olanak sağlanırken ekonominin de canlanması amaçlanmaktadır. 

Sosyal hayatı destek kredi paketi kampanyası kapsamında yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi de amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı ve pencere sistemleri gibi ihtiyaçları için alışveriş yapmak isteyen kişilere almış oldukları ürünlerin faturalarını ibraz etmeleri halinde sosyal hayatı destek kredisi paketi kapsamında sadece yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi desteği sağlanmaktadır. 

DEVLET BANKALARI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI: AYLIK 343 TL TAKSİTLE 10 BİN TL KREDİ 

Düzenlenen kampanya kapsamında 36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanan kişilere devlet bankaları tarafından aylık 343 TL taksitle sosyal hayatı destek kredisi verilecek. 

Anlaşmalı olan firmalardan yapılan faturalı alışverişler için aylık 0.99 faiz oranı uygulanırken diğer firmalardan faturalı alışveriş yapan kişilere ise yüzde 1.29 oranı ile kredi kullandırımı gerçekleştirilecek. Kredi çekmek isteyen kişiler için 30 bin liraya kadar kredi desteği verilmekte olup kampanyadan faturalı olsa dahi bilgisayar, tablet ve cep telefonu alışverişleri için yapılan harcamaların yararlanmasına izin verilmemektedir. 

Bankaların kredi kampanyalarını yakından takip etmek için;

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Emlak365.com

Yorumlar (1)
hacı erkilinç 4 ay önce
ihtiYaÇ kredisi