Ziraat Bankası'ndan 36 Ay Vadeli 5 Bin TL, 10 Bin TL Ve 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekenler Aylık Kaç TL Taksit Öderler?

Türkiye'de ekonomik gelişmelerin ardından ihtiyaç kredilerine rekor başvurular yapılmaya başladığı bildirildi. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile 5.000 TL, 10.000 TL ve 20.000 TL ihtiyaç kredileri için aylık kaç TL kredi taksiti ödenir?

Ziraat Bankası'ndan 36 Ay Vadeli 5 Bin TL, 10 Bin TL Ve 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekenler Aylık Kaç TL Taksit Öderler?
Türkiye'de son haftalarda çok ciddi bir ihtiyaç kredisi talebi gerçekleşmeye başladı. Bankacılık sektörünü canlandıran bu talepler karşısında bankaların ihtiyaç kredi kampanyalarının detayları da daha çok araştırılmaya başlandı. Geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlar oluşan bütçe açıklarıyla baş etmeye çalışırken ekstra kaynak ihtiyacı hissediyorlar. Bu ekstra kaynaklar da bankaların ihtiyaç kredileri yoluyla temin edilebiliyor. Bu nedenle en avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası aramaları da oldukça arttı. En çok sorgulanan ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisi de Ziraat Bankası'na ait olduğu bildirildi.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZEL ŞARTLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler için bazı şartlar uygulanıyor. Krediler 36 aya kadar vade ile verilebiliyor. Esnek ödeme imkanları da tanınan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ödeme planı müşteriler tarafından kredi çekilme aşamasında belirleniyor. İhtiyaç kredisini kullanmak için Ziraat Bankası'nı seçen müşterilere hayat sigortası ürünü de sunuluyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi aylık faizinin ise yüzde 1,54 olduğu bildirildi.

5 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMAZiraat Bankası'ndan 36 ay vadeli 5 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler kredi hesaplama tablosunu merak ediyorlar. Bu krediyi çeken müşteriler 36 ay boyunca her ay 191 TL kredi taksiti ödüyorlar. Kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 25 oluyor.

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMADaha yüksek limitli bir ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler 10 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama tablosuna dair ayrıntıları öğrenmek istiyorlar. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak için Ziraat Bankası'nı tercih eden müşteriler bankaya her ay 382 TL kredi taksiti ödemek durumunda kalıyorlar.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMAZiraat Bankası'ndan 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredinin hesaplanmasına dair detayları sorguluyorlar. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 765 TL kredi taksiti ödüyorlar.
Yorumlar (0)