Ziraat Bankası'ndan Asgari Ücretli Çalışanlara ve Emeklilere Özel Düşük Faizli İhtiyaç Destek Kredisi Kampanyası!

Ekonomide yaşanan dalgalanma tüm hızı ile devam ederken süreçten en çok olumsuz etkilenenlerin başında asgari ücretli çalışanlar ve emekliler yer aldı.

Ziraat Bankası'ndan Asgari Ücretli Çalışanlara ve Emeklilere Özel Düşük Faizli İhtiyaç Destek Kredisi Kampanyası!
Ekonomide yaşanan dalgalanma tüm hızı ile devam ederken süreçten en çok olumsuz etkilenenlerin başında asgari ücretli çalışanlar ve emekliler yer aldı. Türkiye'nin en büyük bankası olan ve devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası bu grupta yer alan kişiler için özel kredi destek paketi hazırladı.

ZİRAAT BANKASINDAN ASGARİ ÜCRETLİ ÇALIŞANLARA ÖZEL ÇALIŞANIN ARTISI TÜKETİCİ DESTEK KREDİSİ! 

Asgari ücretli çalışanlar koronavirüs salgınından olumsuz etkilenirken Ziraat Bankası çalışanlara özel ihtiyaç destek kredisi kampanyası başlattı. Başlatılan kredi kampanyası ile normal kredi paketinden daha düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.68 olarak uygulanırken çalışanın artısı tüketici kredisi paketinde söz konusu oran indirimli olarak yüzde 1.58 olarak uygulanıyor.36 ay vadeli olarak kullandırılan kredi paketinde başvuru yapmak isteyen kişinin kredi notu ve aylık gelirine bağlı olarak kredi limiti belirleniyor. 10 bin lira ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık ödemesi 385,81 TL olarak gerçekleşecek.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL DESTEK KREDİSİ KAMPANYASI! 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile emeklilere de bir puan daha düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Ziraat emeklilere özel ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.58 oranı ile kredi kullanma imkanı sunulacak. Kredi kampanyasından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanan emeklilerin 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde aylık taksit ödemeleri 385,81 TL olarak uygulanacak.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU EVRAKLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası şubeleri tarafından verilecek olan İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu, Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi, Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi, Şubece istenebilecek diğer belgeler olarak sıralanıyor.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN NASIL YAPILIR?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler için başvurular Ziraat Bankası şubeleri, internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden kabul edilecek.
Yorumlar (0)