Ziraat Bankası'ndan Emekli Maaş Müşterilerine Avantajlı Oranlarla İkili Kredi Paketi

Ziraat Bankası köklü geçmişi, güçlü şube ve hizmet ağı ile Türkiye'nin her noktasına ulaşabilen bankaların başında geliyor.

Ziraat Bankası'ndan Emekli Maaş Müşterilerine Avantajlı Oranlarla İkili Kredi Paketi
Ziraat Bankası köklü geçmişi, güçlü şube ve hizmet ağı ile Türkiye'nin her noktasına ulaşabilen bankaların başında geliyor. Yurdun dört bir tarafından şubeleri bulunan Ziraat Bankası bu özelliği ile en çok emekli maaş müşterisine sahip bankaların başında geliyor. Milyonlarca emekli müşterisi olan banka, emekli müşterilerine özel kredi paketleri uyguluyor.

İKİLİ KREDİ PAKETİ: EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ VE KONUT KREDİSİ

Ziraat Bankası emekli müşterilerinin kredi kullanarak ev almak istemeleri durumunda avantajlı oranlar, kişiye özel ödeme planları ile konut kredisi sağlıyor. Bankanın bu konut kredisi sadece emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan alanlar için geçerli. Konut kredisinin dışında ihtiyaç kredisi olanağı da sağlayan Ziraat Bankası emekli müşterilerine çok yüksek limitlere kadar kredi olanağı sunuyor.

Emeklilere Özel Konut Kredisi

Maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan emekliler Emeklinin Artısı Kredi Paketi ile konut kredisi kullanabilecekler. Banka ilgili paketinde emekli müşterilerinin sıfır ve ikinci el ev alımlarına ayrı ayrı kredi faiz oranı uyguluyor. Ziraat Bankası'nın açıkladığı tabloya göre sıfır konut alacaklar yüzde 1.47, ikinci el konut alacak ise yüzde 1.52 faizle kredi kullanabilecekler. 120 ay vade olanağı sunan banka ayrıca yüksek limit imkanı veriyor. Emekliler alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 90'ına kadar kredi kullanabilecekler.

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası'nın tüketici kredisinde sunulan faiz oranı yüzde 1.58. Bankanın ilan ettiği kredi paketinin ilan edilen aylık faiz oranıyla yıllık maliyeti yüzde 25.7 seviyesinde. 36 ay vade olanağının yer aldığı kredi paketinde müşterilere yüksek limit sağlanıyor. Müşterilerin kredi notlarının yüksek olması, gelir düzeylerinin uygun olması durumunda 100.000 TL'ye kadar kredi kullanmalarına olanak sağlanıyor.

ÖDEME PLANI

Ziraat Bankası'nın Emeklinin Artısı Kredi paketlerine dair tablolar şu şekilde;ZİRAAT KREDİ BAŞVURULARI

Ziraat Bankası'ndan konut kredisi kullanarak ev almak isteyenler banka şubelerine gelmek zorundalar. Kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesine gidecek olan vatandaşlar başvurularını şubeler üzerinden tamamlayabilecekler. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar ise daha farklı yöntemlerle kredi başvurularını yapabilecekler. Ziraat Bankası müşterilerinin belli bir tutara kadar olan kredilerini online başvuru ile alıyor. Mobil uygulama, internet bankacılığı üzerinden yapılacak başvurular ile şubeye gitmeden kredi kullanılabilir. Ancak yüksek limitli krediler için banka müşterilerini şubelerine davet ediyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)