İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Katılım Bankası 393 TL Eşit Taksitler İle 10 Bin TL Kredi Alım İmkanı Sunacak!

Ziraat Katılım Bankası hem nakit ihtiyacı olan işletme sahiplerine hem de diğer tüm vatandaşlara hızlı bir kredi modeli sunuyor. İhtiyaç kredisi 10 bin TL olarak talep edilecek ve sadece 393 TL taksit ile ödenecek.

Ziraat Katılım Bankası bu kampanyalı ihtiyaç kredisi tipini tüm 18 yaşını doldurmuş ve aylık gelire sahip olan TC vatandaşları için sunacak. asgari ücret veya üzeri gelire sahip olmak ve yasal takipte olan kredi borcunun bulunmaması başvuru için yeterli oluyor. Ziraat Katılım tarafından sunulan 393 TL eşit taksitli ihtiyaç kredisi için ödeme planında yer alan toplam tutar ise 101 bin TL, bu kredinin faiz oranı %1,68 iken vade süresi ise 36 ay olarak belirlenmiş.

Kampanyalı Kredisi Başvurusunda Gerekli Evraklar

Kredinin başvuruları Ziraat Katılım şubelerinden evrak teslimi ile kabul edilecek. Diğer yandan benzer bir kredi modelinde Vakıfbank tarafından uygulandığı gibi kredi notuna göre değişen faiz oranı ayarlaması bu kredi için uygulanmayacak. Ziraat Katılım kredisine başvurmak için TC kimlik kartı fotokopisi, isme gelmiş bir adet elektrik veya su faturası, maaş bordrosu ya da gelir belgesi evraklarını tam ve eksiksiz biçimde toplamak gerekiyor.

Kampanyalı Kredinin Başvuru Adımları

Başvuru için kişi kendisine en yakın konumda yer alan Ziraat Katılım Bankası şubesine giderek kredi departmanı müşteri temsilcilerinden destek alacak. Burada kendisi için eşit ödeme taksitleri ödeme planına 393 TL olarak aktarılırken, ‘’ Ziraat Katılım kampanyalı ihtiyaç kredisi başvuru formu’’ kimlik ve iletişim bilgileri ile doldurulacak.

Form teslimi ardından ise kısa bir değerlendirme yapılarak, aynı gün kredinin onayı hakkında bilgi sunuluyor. Onay alanlar ise başvuru şubesinden ek bir şubeye gitmeye gerek kalmadan 10 bin TL nakit alabilecekler. Bu kredi hem nakit sıkıntısında olan vatandaşlar hem de iletme sahipleri için verilecek. Aynı gün teslim ile hızlı bir model uygulanıyor. Faiz oranı%1,68 olan kredi, 393 TL’lik aylık taksitler ile 36 ay vadede kapatılıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir