İhtiyaç Kredisinde Erken Bahar İndirimi! Sıfır Faizli Kredi, Kredisini Şimdi Çekene 3 Ay Ertelemeli Ödeme

İhtiyaç kredisi çekmeyi düşünenlere bankalardan harekete geçirecek kampanya açıklamaları geldi. Akbank faizsiz ihtiyaç kredisi verirken Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi de oranları değiştirdi.

Finans 06.04.2022 - 11:40 06.04.2022 - 11:40 Gülcan Özer

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları değişti, peş peşe kredi kampanyası açıklamaları geldi. Kredi çekmeyi istiyorum diyen kişileri banka şubelerine çekecek olan cazip oranlar ve faizsiz kredi destekleri dikkat çekti. 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Akbank başlatmış olduğu dev kampanya ile hoş geldin kredisi veren bankalar arasına katılırken 7 bin 500 liraya kadar sıfır faizli kredi vereceğini açıkladı. Düzenlenen kampanyalarda en çok dikkat çeken yan ise bankaya gitmeden internetten ihtiyaç kredisi çeken kişilere sunulan düşük faiz oranları oldu. 

AKBANK SIFIR FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI! BANKAYA GİTMEDEN CEPTEN KREDİ ÇEKENLERE FAİZSİZ KREDİ VERECEK

Bankaların uzaktan müşteri edinimi yarışı her geçen gün biraz daha kızışırken daha fazla müşteri kapmak isteyen bankalardan faizsiz kredi atağı gelmişti. İlk olarak ING Bank ardından ise Garanti Bankası 5 bin TL faizsiz kredi kampanyası ile şubeye gitmeden müşteri olan kişilere faizsiz kredi vereceğini açıklamıştı. Bu 2 bankanın kampanyası sona ererken Akbank yeni faizsiz kredi desteğini açıkladı. 

akbank hoşgeldin kredisi faiziz kredi

Akbank hoş geldin kredisi ile mobilden Akbank müşterisi olan ve ilk kez Akbank'tan ihtiyaç kredisi çekecek olan müşterilerine 12 ay vadeli olmak üzere sıfır faizli olarak 7 bin 500 TL kredi vereceğini açıkladı. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin internet üzerinden mobil uygulamayı indirmesi, uzaktan müşteri edinimi sürecini tamamlaması ve daha sonra Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapması yeterli olacak. 

finansbank hoşgeldin kredisi

QNB FİNANSBANK HOŞ GELDİN KREDİSİ: YÜZDE 0.98 FAİZLE ANINDA 10 BİN TL KREDİ! 

Daha yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi ihtiyacı duyan kişilere QNB Finansbank tarafından başlatılan hoş geldin kredisi sunuldu. En kolay ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında gösterilen QNB Finansbank ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 0.98 aylık faiz sunarken 10 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi çekilmesine müsaade edecek. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ilk kez Finansbank müşterisi olması yeterli olacak. 

Kredi notu talep ettiği kredi limitini karşılayan ve aylık düzenli belgelenebilir geliri olan kişiler düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanma hakkı elde edecekler. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin müşteri olduktan sonraki 7 gün içerisinde ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurması gerekiyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@