İhtiyaç Kredisinde Yüksek Faize Savaş Açan QNB Finansbank Piyasanın En Düşük Faiziyle 20 Bin TL Kredi Veriyor!

Yüksek faizle kredi vermeye savaş açan QNB Finansbank piyasanın en düşük faiziyle ihtiyaç kredisi veriyor. İşte QNB Finansbank'tan 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenlerin karşılaşacakları maliyetler...

Finans 11.12.2021 - 17:52 11.12.2021 - 17:52 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit ihtiyacı hisseden vatandaşların sayısında her geçen gün ciddi bir yükselme meydana geliyoır. İğneden ipliğe her şeye zam gelirkem maaşlar yerinde sayınca vatandaşlar oldukça zor bir süreci imkansızlıklarla geçirmek durumunda kalıyorlar. Gelirleri ile giderlerini karşılayamayan vatandaşlar ise ek kaynak bulmadan ailelerinin geçimlerini sağlayamıyorlar. Bundan dolayı da bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına rekor başvurular yapılmaya başlandı.

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURULARI REKOR KIRIYOR

Bütçelerinde oluşan açıkları ihtiyaç kredileri ile kapatmak isteyen vatandaşlar yoğun bir şekild ekredi başvurusunda bulunuyorlar. BDDK verilerine göre ihtiyaç kredisi başvuru sayıları uzun zamandır olmadığı kadar yüksek seviyeye çıktı. Vatandaşlar ihtiyça kredisi kullanırken kredi maliyetlerine azami önem veriyorlar. Zor durumda kaldıkları için ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünen vatanbdaşlar bir de ağır maliyetler karşısında iyice ezilmek istemiyorlar. İhtiyaç kredisine düşük maliyet konusunda ise QNB Finansbank uzun zamandır diğer rakiplerine meydan okumaya devam ediyor. 

QNB FİNANBANK İHTİYAÇ KREDİSİNDE YÜKSEK FAİZE SAVAŞ AÇTI!

İhtiyaç kredisi faizleri konusunda fark yaratan bankalardan olan QNB Finansbank aynı politikasını kriz ortamında da sürdürüyor. Türk lirasının değer kaybedip önünü göremediği bugünlerde QNB Finansbank yine piyasaya göre düşük faizle ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Banka tarafından yapılan son bilgilendirmeye göre QNB Finansbank müşterileri aylık yüzde 1,49 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faizleri yüzde kaç sorusuna cevap arayanlar farklı cevaplar bulabiliyorlar. QNB Finansbank aylık yüzde 1,49 faizle sadece yeni müşterilerine ihtiyaç kredisi veriyor. Ancak yine de mevcut müşterilere de ihtiyaç kredisi verirken düşük faiz uygulandığı biliniyor. Net faiz oranı ise müşterilere göre değişiklik gösteriyor. Kredi notu yüksek olan QNB Finansbank müşterileri oldukça uygun faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI 

finansbank 20 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-1

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen yeni müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,49 faiz oranı uygulandığı biliniyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay kredi taksiti olarak 758 TL taksit ödemesi yapıyorlar. Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 27.294 TL olduğu bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@