İhtiyaç Sahiplerine O Bankadan Büyük Destek! QNB Hazır Kredi ile Nakit ihtiyacı Olanları Unutmadı!

QNB Finansbank, acil nakit ihtiyacı çekenlere Hazır Kredi çözümleri ile destek olmaya devam ediyor. Hızlı ve kolar nakit çözümlerinden hemen yararlanabilirsiniz!

Finans 10.05.2022 - 19:09 10.05.2022 - 19:09 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de son dönemde vatandaşların artan nakit ihtiyaçları için uygun ihtiyaç kredilerine olan talepleri artamaya devam ediyor. Nakit sıkıntısı çözüme kavuşturmak isteyen birçok kişiye destek olmayı hedefleyen QNB Finansbank ise tek bir başvuru ile dilediği an kullanabilecekleri Hazır Kredi limiti ile cazip fırsatlar sunuyor. En uygun ihtiyaç kredisi arayanlara QNB Finansbank’tan uygun çözümler devam ediyor.

Acil Nakit İhtiyaçlarına Hazır Kredi!

QNB Finansbank’ın Hazır Kredi ile acil nakit ihtiyacı olduğu an hızlı ve kolay çözümler üretmeye devam ediyor. Başvuru ve evrak prosedürleri ile uğraşmak zorunda kalmadan limitler dahilinde vatandaşların dilediği miktarda kredi kullanması sağlanıyor. İhtiyaç anında şubeye bile gitmeden kredi kullandırılması hedefleniyor.

QNB Finansbank Hazır Kredi Faiz Oranları

Günde 20 TL'ye 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi 3 Ay Erteleme Fırsatıyla QNB Finansbank'ta

QNB Finansbank Hazır Kredi desteği ile en düşük faiz oranları üzerinden kredi desteği sunuyor. Nakit ihtiyacı çekenlere yüzde 1,80 faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi verilmesi hedefleniyor. 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.000 TL ve üzerinde kredi talepleri için 24 ay vade seçenekleri ile uygun geri ödeme planları da oluşturulması sağlanıyor. Üstelik hızlı başvuru yöntemleri ile anında kredi desteği alınması mümkündür.

QNB Finansbank Hazır Kredi Koşulları ve Özelikleri

QNB Finansbank Hazır Kredi, mevcut ek hesap limitine bağlı bir ek kredi limiti olarak sunulmaktadır. Taksitli olarak kullandırılan Hazır Kredi, 36 aya kadar vadelerle kullanılabilmektedir. Dijital kanallar üzerinden, ATM’den veya çağrı merkezi üzerinden Hazır Kredi kullanımı mümkündür.

Örnek hesaplama tablosuna göre 50.000 TL Hazır Kredi kullanmak isteyenlere özel aylık 2.012 TL taksit seçenekleri ile uygun ödeme planı sunulmaktadır. Nakde ihtiyacı olan tüm müşterilerinin en kısa sürede cazip kredi avantajlarından yararlanmasını sağlayan QNB Finansbank, düşük faiz oranları ile de dikkat çekmektedir. Hızlı başvuru kanalları ile anında nakit ihtiyacınızı hemen çözebilirsiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@